Biznes

Spotkania biznesowe nad Zalewem Zegrzyńskim

Wybór miejsca na potkanie biznesowe nie jest dzisiaj taki łatwy – możliwości są naprawdę olbrzymie. Jeśli planujemy spotkania w Warszawie lub jej bliskim sąsiedztwie powinniśmy jeszcze uważniej przyjrzeć się miejscom, które chętnie wybierane są na takie okazje. Restauracje i kawiarnie odchodzą w zapomnienie: dzisiaj spotkania biznesowe odbywa się w luksusowych hotelach, gdzie zapewniona jest kameralna atmosfera.

Zalew Zegrzyński blisko stolicy

Zamiast szukać idealnego miejsca na spotkanie w stolicy zastanówmy się nad alternatywą, jaką jest Zalew Zegrzyński. Ten zbiornik znany jest wszystkim Warszawiakom – to jedno z ich ulubionych miejsc na wiosenny i letni wypoczynek. Piękna lokalizacja to nie jedyny profit – decydując się na sale konferencyjne w Jachrance czy innym miasteczku możemy być pewni, że nie utkniemy w korkach, a nasi goście będą zrelaksowani i pełni energii do pracy! Dookoła zalewu umiejscowionych jest wiele eleganckich hoteli, jednak na uwagę zasługuje przede wszystkim Lawenda Park Hotel. Dlaczego?

Lawenda Park Hotel – dostosowany do biznesu!

Lawenda Park hotel to miejsce idealne na spotkania biznesowe – managerowie zaproponują nam wiele sal konferencyjnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb konkretnych klientów. Dodatkowo firmy mogą liczyć również na pomoc w organizacji spotkań firmowych. Więcej o możliwościach na stronie jachranka.pl.