Turystyka

Weekend na Podhalu – jak go zorganizować?

Weekendowy wypad na Podhale to świetny sposób na to, aby zregenerować siły, odetchnąć świeżym, górskim powietrzem oraz aktywnie spędzić czas. Bez wątpienia większość turystów wybiera Zakopane jako miejsce docelowe – my jednak polecamy miasteczka znacznie bardziej kameralne i spokojniejsze, takie jak Poronin czy Bukowina Tatrzańska. Jak zaplanować wyjazd weekendowy dla siebie i bliskich? To nic trudnego!

Znajdź noclegi dopasowane do własnych potrzeb!

Znalezienie noclegów na Podhalu nie powinno być żadnym problemem, o ile tylko pozostawimy sobie niewielki zapas czasu do momentu wyjazdu. Noclegi w Poroninie czy w Bukowinie Tatrzańskiej są zdecydowanie tańsze niż w przypadku Zakopanego. Dodatkowo w dobrej cenie możemy również liczyć na domowe, smaczne śniadania czy obiady. Praktycznie wszystkie apartamenty posiadają własne łazienki, dostęp do Internetu, TV i inne udogodnienia. Warto sprawdzić ofertę Willi Majerczyk – czytaj na stronie willamajerczyk.com.

Jak spędzić czas na Podhalu?

Istotne jest także to, że Bukowina i Poronin oferują swoim gościom wiele interesujących atrakcji. W przypadku Bukowiny największym zainteresowaniem cieszą się termy, na których czas spędzać można również z dziećmi. W okresie zimowym W Poroninie i Bukowinie znajdziemy wiele stoków narciarskich, o zróżnicowanych stopniach trudności. Bukowina i Poronin to także wyborne miejsca na urządzanie długich spacerów szlakami turystycznymi.