Ciekawe

Prezenty ślubne dla gości

Dla wielu osób ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Wszystko tego dnia ma być idealne. Skąd ta potrzeba? Być może to rodzaj zaklęcia, które podświadomie rzucamy na samych siebie i naszą przyszłość. Pragnąc, żeby ślubna bajka trwała całe życie. Chcemy też w jakiś sposób odwdzięczyć się wszystkim tym, którzy przybyli na nasze wesele. Staramy się, żeby ten dzień także dla nich wiele znaczył i żeby na zawsze zapadł im w pamięć.

Fotoksiążka ślubna

Oprócz tego, że ślub wiąże się z prezentami wręczanymi młodej parze, to można też podarunki ofiarować gościom. Doskonałym pomysłem jest fotoksiążka ślubna. Idealny prezent na przykład dla rodziców, jako forma podziękowania za pomoc w przygotowaniu wesela, ale nie tylko.

Ceremonia ślubna to świetny moment na to, żeby podziękować najbliższym po prostu za wszystko. Fotoalbum mający głęboko osobisty wymiar pomoże wyrazić naszą wdzięczność, miłość, przyjaźń. Fotoksiążkę ślubną młoda para powinna także podarować sobie samej – żeby powracać w przyszłości do pięknych chwil.

Fotokalendarze ślubne

Interesującym pomysłem na ślubny prezent dla gości, zwłaszcza tych bliższych, jak rodzice, świadkowie, rodzeństwo – są ślubne fotokalendarze. Mogą one mieć dowolną formę. Efektownych kalendarzy do zawieszenia na ścianie lub takich, które ustawimy na biurku w pracy lub na komodzie w salonie. Czas popłynie naszym bliskim zupełnie inaczej, kiedy w każdym miesiącu towarzyszyć im będzie zdjęcie miłosne ludzi, których kochają czy lubią.

Fotoobrazy ślubne

Każdy rodzic będzie zachwycony, jeśli jakiś czas po ślubie otrzyma piękny fotoobraz, na którym uwieczniono ślub jego dziecka. Wielkoformatowa fotografia to wspaniały podarunek dla najbliższych gości. Taki obraz, wykonany na podstawie zdjęcia ze ślubu, warto powiesić, kiedy wkraczamy na nową drogę życia.