Dom i Wnętrze

Piękny balkon na jesień

Myślisz, że wraz z nadejściem jesieni musisz pożegnać się z tym, co kochasz najbardziej – delektowaniem się słońcem w swoim prywatnym ogrodzie pośród betonowych ścian? Nic bardziej mylnego! Jesienią balkon może zachwycać pięknymi kolorami i bujną roślinnością, której widok będzie przywoływał wakacyjne wspomnienia. Jak zaaranżować balkon na jesień, aby móc celebrować ostatnie cieple tygodnie przed zimą? Sprawdź!

Balkon kwitnący wrzosami…

Jesień to niezwykle kolorowa pora i to nie tylko za sprawą liści zmieniających barwę. Wiele gatunków wieloletnich kwiatów zakwita właśnie jesienią, pięknie zdobiąc ogrody pokrywające się coraz grubszą warstwą opadających liści. Część gatunków można uprawiać w domowych warunkach właśnie na balkonie. Do najpopularniejszych kwiatów z tej grupy zaliczamy wrzosy, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również pachną. Sprawdzą się także astry i chryzantemy. Większość jesiennych kwiatów kwitnie w okolicach września i października, ale niektóre z nich świetnie prezentują się nawet w listopadzie!

Kiedy jest zimno…

Jeśli temperatura uniemożliwia Ci spędzenie popołudnia na balkonie, najlepiej będzie skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, dzięki któremu chłód nie zamknie Cię w czterech ścianach. Promienniki podczerwieni to lampy najnowszej generacji, które emitują nie tylko światło, ale również przyjemne ciepło!

Wisienka na torcie

Dopełnieniem wizji idealnego ogrodu będą solidne meble balkonowe aluminiowe, które nie niszczeją pod wpływem warunków atmosferycznych. Jesień to najlepszy czas, aby wreszcie spełnić marzenia o designerskiej huśtawce lub wygodnym fotelu, ponieważ w sklepach z wyposażeniem outdoorowym właśnie trwa wielkie wietrzenie magazynów! W efekcie asortyment najlepszych marek, takich jak niezawodne meble ogrodowe ZUMM, kupisz teraz nawet do 50% taniej!