Ciekawe

Zalety treningu personalnego

Dzisiaj można łatwo zauważyć trend w społeczeństwie polegający na przywiązywaniu znacznie większej wagi do dbania o urodę i zdrowie. A ponieważ te dwie rzeczy są ze sobą praktycznie nierozerwalnie powiązane, to szukamy przeróżnych diet, treningów, dobrych fryzjerów i innych sposobów, które pomogą nam usprawnić nasze ciało tak, abyśmy wyglądali pięknie i byli zdrowi.

Trener personalny – prosta droga do sukcesu

Pośród wielu sposobów na osiągnięcie powyższego celu, bardzo popularny jest trening z trenerem personalnym. Czy rzeczywiście jest to dobra metoda? Niewątpliwie tak, jednak trzeba patrzeć, kogo wybieramy na swojego trenera. Nie każdy bowiem ma odpowiednią osobowość czy stosowne umiejętności i wówczas, zamiast sobie pomóc, to wydamy niepotrzebnie wiele pieniędzy. Dlatego też warto rozważyć trening z Michałem Potuchą – trenerem personalnym o stalowych mięśniach, dużym sercu i wielu pomysłach!

Trener osobisty Michał Potucha

Kim dokładniej jest trener osobisty Michał Potucha? Otóż jest to przede wszystkim osoba od wielu już lat związana ze sportem w szczególności zaś z pływaniem i lekkoatletyką. Ponadto ukończył on przeróżne kursy oraz szkolenia z zakresu treningu z taśmami TRX oraz z odważnikami Kettlebell. Oczywiście sam codziennie trenuje zachowując w zdrowiu i pełnej sprawności swoje ciało.

Co jeszcze warto wiedzieć o trenerze osobistym Michale Potucha? Przede wszystkim bogate doświadczenie z różnymi dyscyplinami sportowymi pozwala mu na zaplanowanie naprawdę ciekawych i zróżnicowanych treningów. Ponadto duża wiedza pozwala modyfikować plany treningowe w zależności od naszego stanu. Trener osobisty Michał Potucha to także osoba, która świetnie motywuje, posiada dużą charyzmę i jeszcze większe serce.

Trening z Michałem Potuchą – zalety i korzyści

Co zatem zyskamy trenując z takim tenerem personalnym jak Michał Potucha ? Przede wszystkim dokona on dokładnej analizy i zaproponuje nam plan treningowy w pełni dostosowany do naszych możliwości i oczekiwań. Ponadto trening ten będzie mógł być modyfikowany w zależności od tego, czy danego dnia nie jesteśmy podziębieni, osłabieni, czy z różnych powodów nie czujemy się po prostu gorzej.

Oprócz tego nasz wymówki w stylu „dziś jestem zmęczony, zacznę od jutra”, „coś jakoś zimno na dworze, to nie wyjdę” odejdą już do przeszłości! Trener personalny Michał Potucha pomoże nam się skutecznie i szybko zmobilizować. Co także dość istotne – pomoże nam on poradzić sobie z różnymi innymi aspektami zdrowego życia w nasze codzienności. W końcu jeśli godzinę będziemy ćwiczyć, a pozostałe 23 godziny spędzać w niezdrowy sposób, to nawet najlepszy trening personalny na świecie za dużo nam nie pomoże…

Podsumowując – warto stanąć do walki o swoje zdrowie razem z trenerem osobistym Michałem Potuchą.