Ciekawe

Transport kota

Czasem trzeba przetransportować kota – czy to do nowego mieszkania, czy do weterynarza, czy na urlop. Odpowiedni transporter zapewni komfort i bezpieczeństwo podróży zarówno naszemu pupilowi, jak i nam.

Kot podczas podróży może przeżywać dużo stresu, być zaniepokojony lub po prostu niezadowolony. Przeraźliwe miauczenie, duża aktywność, drapanie, a nawet wymioty czy niekontrolowane wypróżnianie – te i wiele innych rzeczy czekają na nas podczas podróży ze zwierzęciem. Transportery dla kota z tworzywa sztucznego, takie jak firmy PRAKTIKO, Yarro czy Curver, są bezpieczne i łatwe do utrzymania w czystości. Mimo desperacji zwierzaka, ciężko je uszkodzić lub otworzyć. Torba do przewozu kota doskonale sprawdzi się u osób, które mało podróżują ze zwierzęciem – głównie do weterynarza i z powrotem. Pasek na ramie ułatwia przenoszenie pupila. Najlepsze są torby zapinane na zamek błyskawiczny i z siatką ochronną, takie jak te firmy Yarro. „Okienka”w na bokach i przy wylocie torby pomoże nam doglądać pupila, a także zapewniają widoki zazwyczaj ciekawskim kotom.

Bezpieczny transport kota jest bardzo ważny Wygodne i dobre jakościowo transportery znajdziesz na stronie http://www.zoocentrum24.pl.