Ciekawe

Święta inne niż wszystkie

W Polsce przyjęliśmy zasadę, że przygotowania do świąt musza być niezwykle dokładne i… wyczerpujące! Każdy z nas dokładnie zna ten gorączkowy okres, w którym należy sprzątać, przygotowywać potrawy i kilka razy dziennie biegać do sklepu, bo zawsze czegoś brakuje. Efektem takich przyzwyczajeń jest fakt, że każdy z nas przez święta jest zmęczony, zniechęcony, poddenerwowany. Święta kojarzą się nam z pośpiechem i zatracają swoją pierwotną wartość: nie mamy czasu, siły i cierpliwości, aby odpocząć, pobyć wspólnie z rodziną.

Na szczęście coraz częściej myślimy o zmianie. Umożliwiają nam ją liczne hotele!

Jeszcze do niedawna myśl o spędzeniu świąt poza domem przyprawiała o zdziwienie. Obecnie coraz więcej osób decyduje się, aby wraz z bliskimi spędzić święta poza domem, z dala od bieganiny, sprzątania oraz konieczności zabawiania gości. Zamiast tego wybierają oni pobyt w luksusowych hotelach z dala od centrów miast, gdzie mogą nie tylko spędzić czas na odpoczynku, ale także uczestniczyć w posiłkach przygotowywanych zgodnie z tradycją. Czy warto spędzić Wielkanoc w SPA?

Odpoczynek na najwyższym poziomie

Wybierając odpoczynek w hotelu podczas świąt Wielkanocnych powinniśmy wiedzieć, co wchodzi w skład ceny. Poza noclegami w eleganckich pokojach z wszelkimi wygodami możemy liczyć również na śniadania oraz dania tradycyjnie serwowane w wielkanocny poranek.
Goście hoteli mają do dyspozycji również strefę SPA – zazwyczaj w cenie pobytu znajdziemy możliwość korzystania z hotelowego basenu oraz saun.
Jeśli zapragniemy zrelaksować się pod okiem specjalistów możliwe jest wykupienie licznych zabiegów związanych z odnową biologiczną. Możliwe jest skorzystanie z licznych masaży (twarzy, ciała), zabiegów na twarz (maseczki, peelingi) czy zabiegów na ciało.