Ciekawe

Smakowite dania kuchni staropolskiej

Zapraszamy Was do skorzystania z naszej smakowitej oferty. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie będziecie zjeść mogli tradycyjne potrawy, które przyrządzone są przez naszego najlepszego szefa kuchni, to Karczma Bida stoi przed Wami otworem.

Karczma w Opolu

Do odwiedzenia zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola oraz osoby, które będą przejazdem koło tej miejscowości. Odnajdziecie nas na trasie Opole – Wrocław. Zachęcamy do zapoznania się z naszą karczmą, gdzie zawsze wszystkich witamy w bardzo radosny i przyjazny sposób. Nasza obsługa sprawi, że poczujecie się u nas jak w domu. Serdeczna atmosfera sprawia, że jedzenie jeszcze lepiej smakuje, a Wy jeszcze chętniej do nas wracacie.

Nasza restauracja w Opolu otwarta jest dla Was od samego rana, do samego wieczora. Na śniadanie możecie zjeść tradycyjne jajka w najróżniejszej formie. Chyba wszyscy zgodnie przyznają, że jajecznica serwowana przez naszą kuchnię ma niesamowity smak. Dla miłośników jajek mamy również takie w formie sadzonej. Polecamy Wam również szeroki wybór sałatek, które równie dobrze mogą być Waszym śniadaniem, jak również idealnym dodatkiem do obiadów.

Domowe jedzenie

Na same obiady z kolei polecamy Wam nasze znakomite zupy, wśród których nie zabraknie: rosołu, grzybowej, gulaszowej, żurku oraz wielu innych. Dania główne to tradycyjne kotlety schabowe oraz pierogi o niesamowitym smaku. Mamy również znakomite dania specjalne, których nie zjecie w żadnym innym miejscu.

Również na wieczorną porę mamy dla Was wiele znakomitych propozycji kulinarnych. Mamy nadzieje, że będziemy mogli Was gościć w naszej znakomitej Karczmie w Opolu.