Ciekawe

Pudełka drewniane decoupage na prezent

Smaczne prezenty, takie jak: wino czy czekoladki, potrzebują odpowiedniej oprawy. Drewniane skrzynki, pudełka z wiekiem, szkatułki na czekoladę i skrzynki na piwo byłyby jednak zbyt skromne, gdyby nie możliwość ich ozdobienia. Do zdobienia tego rodzaju przedmiotów nadaje się decoupage, który wykorzystuje złocenia, przetarcia i motywy dekoracyjne do naklejenia, z których można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. A dla osób, które wolą zakupić produkt już ozdobiony, istnieje opcja z grawerem lub wycinaniem laserowym wzorów.

 

1. Skrzynka na wino

Alkohol wręczany powinien być w odpowiedniej oprawie. Alternatywą dla tradycyjnych torebek papierowych są drewniane skrzynki, które można zamknąć, aby zabezpieczyć butelkę przed stłuczeniem. W ofercie https://decoupage-drewno.pl/41-skrzynki-i-pudelka-drewniane.html znaleźć można skrzynki z wysuwanym wiekiem, z wiekiem na zawiasach i takie zapinane dodatkową sprzączką. Niektóre pudełka mogą pomieścić nawet do kilku rodzajów różnych butelek – win lub innych trunków. Aby odpowiednio zabezpieczyć szkło, wnętrze skrzynki należy wyłożyć wełną drzewną.

2. Pudełko na czekoladę

Oferta sklepu https://decoupage-drewno.pl prezentuje całą gamę różnych produktów z drewna, którymi można obdarować najbliższych. Ozdobione decoupagem pudełka na czekoladę to miejsce na pyszne smakołyki, którymi można obdarować najbliższą osobę. Sprawdzi się zarówno na Dzień Matki jak i na urodziny dla babci. W pudełku można schować pieniądze lub zaproszenie na ważne wydarzenie. Można je później wykorzystać na potrzeby codzienne, np. schować w nim pamiątki lub zdjęcia z wakacji. Pudełka malowane są w klasycznych odcieniach, takich jak: brąz, czerń i biel, dzięki czemu nie wymagają dalszych zdobień. Można jednak pokusić się o delikatne złocenia lub naklejenie scrapek. Pudełko na czekoladki w kształcie serca to piękny prezent na Walentynki lub rocznicę ślubu.

3. Skrzynka na piwo

Skrzynka na piwo z napisem APTECZKA spodoba się smakoszom piwa, którzy cenią sobie dobre poczucie humoru. Pomieści ona kilka piw ułożonych w rzędzie, a praktyczny uchwyt umożliwi zabranie prezentu w plener, aby rozkoszować się trunkiem na świeżym powietrzu. Skrzynki tego typu pomieszczą od czterech do sześciu piw. A po wypiciu zawartości można przerobić pudełko na skrzynkę na kwiatki, lub zachować ją na kolejną wycieczkę lub garden party.

  1. Pudełko z grawerem lub wycinanie laserowe

Techniki zdobnicze takie jak grawer, wypalanie czy wycinanie laserowe to łatwy sposób na ozdobienie pudełka lub skrzynki na wino. Jeśli ktoś nie ma ochoty spędzać wielu godzin przy zdobieniu w stylu decoupage, może pokusić się o skorzystanie z gotowej oferty zdobień, które można dowolnie personalizować. Jest to sposób na w miarę tani i piękny prezent, który nie wymaga zbędnego wysiłku. Można skorzystać z tej opcji także wtedy, gdy brak jest czasu na wymyślne prezenty lub po prostu nie wiemy dokładnie, z jakiego prezentu ucieszy się dana osoba. Smakołyki i alkohol są w większości wypadków w dobrym tonie, dlatego bez obaw można je wręczać na prezent