Ciekawe

Monostudio – niebanalne, niepowtarzalne, niezwykłe

Żyjąc w czasach egalitaryzmu, także tego konsumenckiego, możemy mieć prawie wszystko to, co inni. Jednak powtarzalność i kopiowanie produktów jako wszechobecna metoda odbiera nam piękno oryginalności i indywidualizmu.

Utracona oryginalność

Także w sferze przestrzeni własnego domu czy mieszkania jesteśmy często skazani na banalność powtórzonych i powielonych wzorów, pomysłów, rozwiązań. Wszędzie otaczają nas podobne przedmioty, ułożone w zbliżony do siebie sposób. Mamy wrażenie, że oto już byliśmy w podobnym miejscu, a może wręcz w takim samym.

Odzyskana niepowtarzalność

Monostudio może pomóc nam odzyskać upragnioną niepowtarzalność w kwestii naszego bycia u siebie, posiadania naprawdę własnej przestrzeni, odczuwania niezwykłości istnienia pośród wyjątkowych rzeczy, występujących w niezwykłych kompozycjach kolorystycznych, w miejscu pasującym do nas doskonale.

Pragnienie wyjątkowości może dotyczyć nie tylko naszego miejsca zamieszkania. Architekci i projektanci wnętrz z Monostudio sprawią, że kawiarnie, biura, sklepy, w których przebywamy, staną się równie niepowtarzalne.