Zdrowie i Uroda

Modne krągłości

Przejrzenie zawartości dowolnego serwisu społecznościowego pod kątem aktualnych trendów może doprowadzić do wniosku, że obecnie bardzo modne stały się duże pośladki. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia – dziewczyny pozują w bikini lub spodniach do jogi, prezentując dobrze ukształtowaną, zgrabną pupę sporych rozmiarów. Posiadanie takich apetycznych krągłości sprawia, że mężczyźni oglądają się na ulicy, a inne kobiety ledwo kryją zazdrość. Pożądany efekt uzyskać można za pomocą odpowiedniej diety i ćwiczeń, jak też dzięki medycynie estetycznej.

Dlaczego pupa powinna być duża?

Nietrudno zauważyć, że coraz częściej duże, wyraźnie zarysowane pośladki stają się celem, do którego dąży mnóstwo kobiet w różnym wieku. Oczywiście idealnie byłoby, gdyby taka pupa była nie tylko duża, ale też zgrabna i jędrna, dlatego też większość pań chcących pięknie wyglądać pracuje nad swoją sylwetką na siłowni lub pod okiem osobistego trenera. Niekiedy jednak nie jest to praktykowane, zwłaszcza jeśli posiadaczka dużych pośladków jest zdania, że jej naturalna sylwetka prezentuje się pięknie bez żadnych dodatkowych starań.

Kobieca sylwetka… naturalna czy spod skalpela?

W wielu klinikach i gabinetach medycyny estetycznej powiększenie pośladków jest jednym z najpopularniejszych, możliwych do wykonania zabiegów. Na taką operację chętne są te panie, które nie dysponują sylwetką spełniającą wymogi obecnej mody. Skorzystanie z pomocy chirurga może zapewnić szybkie i spektakularne efekty, przy czym nie trzeba od razu decydować się na znaczącą zmianę. Powiększenie pupy może być delikatne, a już sprawi, że klientka gabinetu będzie czuła się bardziej kobieco. Zabieg nie jest niebezpieczny, można wybrać najlepszą metodę z możliwych – jak na przykład zastosowanie własnego tłuszczu bądź implantów. Niektóre operacje plastyczne na pośladkach wymagają powtórzenia po określonym przez lekarza czasie.

Czy warto iść za modą?

Moda na dużą pupę to nic złego, oczywiście jeśli wszystko pozostanie w granicach normy. Jak wynika z obserwacji, niektóre panie przesadzają, wskutek czego później obnoszą się dumnie z pośladkami uniemożliwiającymi zmieszczenie się w drzwiach. Tego typu modyfikacja sylwetki może poważnie utrudnić życie, więc warto się zastanowić nad konsekwencjami przed wykupieniem zabiegu. Najzdrowsze i najbardziej popularne operacje korygujące wygląd pośladków nie czynią z nikogo dziwu natury, ale po prostu upiększają i pozwalają zyskać więcej pewności siebie. Przy okazji trzeba uważać, w jakim gabinecie powiększa się pośladki. Zawsze przed zdecydowaniem się na zabieg warto poczytać opinie poprzednich klientów bądź porozmawiać ze znajomymi i rodziną.