Dom i Wnętrze

Meble obiektowe Kleiber– do czego służą i gdzie je wykorzystać?

Jak sama nazwa wskazuje – są to meble przeznaczone do obiektów, często wykonywane są na wymiar lub łączone z gotowych modułów dostępnych w katalogu. Liderem wśród mebli obiektowych w Polsce jest marka Kleiber.
Położona w Śremie fabryka wytwarza ponad 90% modeli na eksport, co świadczy o jakości i ogromnym zainteresowaniu za granicą. W Polsce meble obiektowe znajdują swoje zastosowanie w urzędach, biurach i galeriach handlowych.

Idealnie dopasowane do przestrzeni

Narożniki do recepcji i wielometrowe poczekalnie to prosta sprawa – marka Kleiber ma w tej kwestii bardzo wiele rozwiązań do zaoferowania. Modele Platinium, Planet, Verso, Sigma czy Modus możemy spotkać na każdym kroku – zbudowane pod wymiar i wymagania klienta, np. w formie kolorystycznej odzwierciedlającej daną markę lub z nadrukiem graficznym.

Za meblami firmy Kleiber przemawia bardzo wiele zalet i jednocześnie

możliwość aranżacji wnętrz w kontekście wyposażenia obiektowego, w pełni adekwatnego przeznaczenia. Marka Kleiber posiada nie tylko renomę i prestiż na rynku mebli biurowych oraz gabinetowych, lecz jednocześnie doświadczenie w działaniach koncepcyjnych, projektowych oraz produkcji. Warto poznać ofertę firmy Kleiber, zapoznać się z ich produktami, tkaninami i możliwościami wykończenia. Część modeli mogą Państwo znaleźć w salonie Formy Użytkowe w Oświęcimiu – zobaczyć, dotknąć i sprawdzić komfort. Głównym celem marki jest tworzenie wysokiej jakości mebli kontraktowych o nowoczesnym wzornictwie, a przede wszystkim wygodnych i trwałych. Producent korzysta ze sprawdzonych rozwiązań tapicerskich i wysokiej jakości tkanin materiałowych, ekoskór i skóry naturalnej – dostawcami są polskie firmy typu Dekoma, ale i zagraniczne Spradling, Camira, Kvadrat. Nie jesteśmy jednak ograniczeni konkretnymi tapicerkami i kolorami, ponadto możemy skorzystać z możliwość realizacji w tkaninie powierzonej, którą sami dostarczymy producentowi. Warto jednak pamiętać, że materiał musi przejść próbę tapicerską i dobrze układać się na meblu, aby wyprodukować pełny model.

Zachęcamy do korzystania z oferty marki Kleiber w naszym salonie i sklepie internetowym – Meble Kleiber.

zobacz więcej https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/ https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/