Ciekawe

Kurier do Anglii

Popularność usług kurierskich nie maleje. Wręcz można odnieść wrażenie, że klienci indywidualni oraz firmy coraz chętniej wysyłają przesyłki za granicę. Ten trend ma niewątpliwie związek z rozwojem rynku e-commerce, emigracją Polaków oraz coraz szerszą ofertą kurierów zagranicznych, którzy dostosowują różnego rodzaju opcje do potrzeb klientów. Poza tym wyraźnie widać, że wzrasta stale wymiana handlowa pomiędzy różnymi krajami i tak z Wielką Brytanią niezmiennie łączą nas mocne biznesowe relacje. Tam też wysyłane są koperty z dokumentami, małe paczki czy też palety. Co więcej, oferta taniego kuriera za granicę pozwala nam szybko i pewnie przesyłać cokolwiek chcemy w niemalże każde miejsce na świecie.

Jak wysłać paczkę za granicę?

Tanie przesyłki zagraniczne to jeden z najlepszych sposobów na dostarczanie paczek zarówno wysyłanych przez klientów indywidualnych, jak i przez firmy. Kluczem do tego, by zostały one bezpiecznie dostarczone do odbiorcy jest odpowiednie zapakowanie przesyłki zgodnie z wytycznymi konkretnego przewoźnika, szczególnie gdy chcemy spakować przedmioty delikatne. Z drugiej strony koniecznie należy zapoznać się z listą przedmiotów zabronionych w transporcie. Wynika ona bezpośrednio z przepisów międzynarodowych oraz wytycznych kurierów. Warto również sprawdzić ograniczenia, jakie konkretne państwa wprowadzają.

Zamów kuriera za granicę online

Tani kurier za granicę FlyPak.pl dostarczy każdą przesyłkę. W zależności od odległości, jaką musi pokonać oraz środka transportu, czas doręczenia jest zróżnicowany. Zakładany termin oraz cenę poznamy w momencie, gdy wypełnimy formularz na stronie internetowej. To tam wpisujemy podstawowe parametry przesyłki takie jak waga i wymiary oraz dane adresowe. Intuicyjny formularz pozwala również na wybranie opcji dodatkowych jak na przykład ubezpieczenie przesyłki czy usługa ekspresowa oraz określenie, czy paczka jest sortowalna. Na tej podstawie zostaną nam przedstawione konkretne oferty kurierów za granicę i po wybraniu jednej, opłaceniu usługi i wydrukowaniu listu przewozowego możemy czekać na przyjazd kuriera, który odbierze od nas przesyłkę i zawiezie do odbiorcy. Tę drogę możemy śledzić w dedykowanym panelu. Jest to opcja bezpłatna i fantastycznie wspomaga zarządzanie przesyłkami. Tą drogą zostaniemy również poinformowani o tym, że adresat odebrał paczkę.