Ciekawe

Konferencje doskonale zorganizowane

Zapraszamy Was do skorzystania z oferty Country Club Malaga, który ma swoją siedzibę przy ul. Kolumny 217 w Łodzi. Jesteśmy miejscem, gdzie możecie zorganizować najróżniejsze imprezy okolicznościowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Współpracowaliśmy już z wieloma klientami indywidualnymi oraz z podmiotami gospodarczymi, które zgodnie twierdzą, że doskonale znamy się na swojej pracy. Mamy nadzieje, że i Wy nam zaufacie i chętnie zorganizujecie u nas swoje spotkanie.

Organizacja  spotkań firmowych, w tym konferencji

Nasz klub to miejsce, gdzie znajdują się bardzo przestronne sale konferencyjne zdolne pomieścić do 580 osób. Jednocześnie jesteśmy w stanie zorganizować kilka spotkań. Zapewniamy Was, że wszystko jest tak zorganizowane, iż nikt nie będzie sobie nawzajem przeszkadzał. Oprócz tego nasza obsługa będzie stale w pogotowiu, aby móc spełniać Wasze życzenia oraz służyć pomocą. W naszych salach mamy nowoczesny sprzęt mutlimedialny (ekran, rzutnik, projektory, nagłośnienie i inne), który ułatwi Wam przekaz podczas całego spotkania.

Catering dla firm

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie tylko doskonały sprzęt Wam się przyda, ale równie ważne są przerwy na kawę podczas całej konferencji. W naszej firmie możecie wykupić specjalne pakiety, dzięki czemu Wasi goście na pewno będą zadowoleni. Do tego możecie u nas dodatkowo wynająć pokoje w atrakcyjnych cenach dla gości, którzy będą spoza miasta.

Mamy nadzieje, że nasza oferta bardzo Wam się spodoba i będziecie chętnie wynajmowali u nas sale.