Ciekawe

Kompleksowa pomoc na autostradzie w przypadku awarii

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która świadczy dla Was kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej. Siedziba naszej firmy znajduje się w małym Strykowie. Zasięg naszego działania to całe województwo łódzkie, w tym odcinek autostrady A1 i A2. Jeżeli pochodzicie z tych rejonów lub będziecie tutaj przebywać, to warto zapisać sobie numer do naszej pomocy, która świadczy dla Was usługi przez 24h.

Profesjonalne usługi pomocy drogowej

Jeżeli mieliście jakąś awarię lub stłuczkę, to na naszych pracowników zawsze możecie liczyć. Zjawią się najszybciej jak się da, jak tylko otrzymają wezwanie. Do naszych usług należy wykonywanie drobnych napraw nawet na drodze. Całkiem możliwe, że tą awarię da się usunąć od ręki. Nasi pracownicy doskonale się na tym znają, dlatego zanim zapadnie decyzja o tym, czy zabieramy auto do warsztatu sprawdzimy, czy nie da się jednak uruchomić go na miejscu. Zapraszamy również do kontaktu tych kierowców, którym skończyło się paliwo nagle. Bardzo chętnie Wam pomożemy.

Nasza pomoc drogowa to również laweta, na którą zabierzemy każde auto mające stłuczkę i niezdolne do dalszej jazdy. Odstawimy Was we wskazane miejsce lub zabierzemy Was do naszego warsztatu, gdzie będziemy próbowali usunąć usterkę. Wszystkim naszym klientom oferujemy atrakcyjne stawki za skorzystanie z naszej pomocy. Chcemy, żebyście byli z nas jak najbardziej zadowoleni, dlatego zawsze świadczymy dla Was najwyższą jakość usług.

Zawsze zapewniamy Wam holowanie auta. Warto mieć więc nasz numer pod ręką, jeżeli przydarzy się Wam jakaś przykra sytuacja na drodze.