Ciekawe

Jak zorganizować ślub cywilny pod Warszawą?

Ślub cywilny nie musi odbywać się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Coraz więcej osób decyduje się zorganizować ten ważny dzień w życiu w pięknym otoczeniu na dworze. Zdjęcia z takiej uroczystości są magiczne. Gdzie zorganizować ślub cywilny i wesele pod Warszawą?

Hotel – idealne miejsce na organizację ślubu cywilnego

Organizacja ślubu cywilnego musi być dobrze przemyślana. Warto wybrać na tę okazję hotel, który zapewnia odpowiednie miejsce na samą uroczystość oraz salę, w której odbędzie się wesele. To uniwersalne rozwiązanie, które zarówno młodej parze, jak i jej gościom zapewni odpowiednią wygodę.

Idealne miejsce na ślub cywilny to ogród z dobrze zagospodarowanym podestem, na którym stanie urzędnik i najważniejsza tego dnia para. Żeby uroczystość wyglądała naprawdę pięknie, warto wybrać hotel, który zadba o każdy szczegół na przykład kolorystyczny dobór wszystkich elementów w plenerze. Ważne jest także tło uroczystości. Zdjęcia z zadbanym ogrodem w tle będą wyglądały bajkowo.

W jaki sposób zadbać o menu?

Organizując wesele, należy odpowiednio zadbać o menu. Wybierając sprawdzony hotel, który cieszy się dobrymi opiniami, można mieć pewność, że jedzenie będzie bardzo dobre. Decydując się na zorganizowanie wesela pod Warszawą, należy zadbać także o menu na dzień po ślubie. Dzięki temu goście z daleka nie wyjadą z hotelu głodni.

Z całą pewnością należy mieć wpływ na to, co zostanie podane. Warto wybrać miejsce, które nie ma nic przeciwko zmianom w menu. Otwarty na pomysły młodej pary kucharz to wartość dodana. Należy zwrócić szczególną uwagę na preferencje gości dotyczące stylu żywienia. Nie wszyscy bowiem mogą spożywać gluten czy laktozę. Są także osoby, które nie jedzą mięsa. Dla tej grupy gości powinno zostać stworzone oddzielne danie, które pokaże, że młoda para zadbała o każdego.

Pokoje dla gości – jakie powinny być?

Organizując wesele pod Warszawą, trzeba zadbać o nocleg dla gości. Najlepiej jest wybrać duży hotel, w którym zmieszczą się wszyscy, którzy nie mogą po przyjęciu wrócić do domu, bo na przykład mieszkają zbyt daleko i nie chcą podróżować nocą.

Odpowiedni pokój dla gości powinien być przede wszystkim wygodny. Musi także dobrze się prezentować. Powinien być wyposażony w udogodnienia takie, jak telewizor czy Wi-Fi. Latem przyda się również klimatyzacja.