Zdrowie i Uroda

Jak zostać konsultantką Avon i czy warto?

W dzisiejszych czasach można mieć wszystko – piękne mieszkanie z zapierającym dech w piersiach widokiem, nowy samochód, wakacje za granicą, markowe ubrania, trzeba tylko mieć pieniądze. Łatwiej napisać niż zrobić. Czy aby na pewno?

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Gdy myślisz o bogatych ludziach, zapewne wyobrażasz sobie biznesmena w garniturze z elegancką, skórzaną teczką albo kobietę na obcasach i w jednokolorowym komplecie. Nikt się jednak takim nie rodzi. Oni też jakoś zaczynali. Zdziwiłabyś się pewnie, gdybyś dowiedziała się, że wielu z nich swoje pierwsze biznesowe kroki stawiali już w szkole podstawowej czy liceum, sprzedając drobne produkty. Sporo przyszłych kobiet sukcesu zaczynało od bycia konsultantką Avon. Tak! To świetna szkoła biznesu, gdzie szybko nauczysz się, jak sprzedawać, jak zdobywać klientów, jak zjednywać sobie ludzi. A w przeciwieństwie do pięcioletnich studiów magisterskich, uczysz się od praktyków i nie musisz za to płacić grubych pieniędzy, co więcej, jeszcze na tym zarabiasz! Tym więcej, im więcej umiesz, więc motywacja do nauki jest podwójna, zupełnie inaczej niż na studiach. Studia też możesz zrobić i co więcej, będziesz miała wtedy z czego żyć i z czego je opłacić, bez proszenia rodziców czy polegania na swoim partnerze.

A co jeśli chcę tylko sobie dorobić?

Może Twoje życie jest ustabilizowane. Masz dom, rodzinę, pracę, jesteś zadowolona. Jednak czasem czujesz, że czegoś w tym życiu brakuje. Chciałabyś pojechać na wakacje całą rodziną albo nie stresować się, kiedy coś znów się popsuje w domu i trzeba kupić nowy sprzęt. Może chciałabyś, żeby mąż nie brał nadgodzin i częściej był w domu, a może po prostu chcesz sobie kupić trochę droższe ubranie niż zwykle. Niezależnie od przyczyn, dla których chcesz być niezależna, zostanie konsultantką Avon przybliży Cię do realizacji celu. Nie musisz mieć wielkich ambicji i chęci podbicia świata, wręcz przeciwnie, chcesz, żeby Twoje życie i życie Twojej rodziny było bardziej ustabilizowane, a przy tym nie było nudne. Zostań konsultantką Avon i przekonaj się, jak bardzo ekscytujące może być polecanie innym ludziom markowych kosmetyków oraz jak dobrze jest mieć trochę więcej pieniędzy. O ile więcej? To już zależy od Ciebie, Twojej pomysłowości i umiejętności nawiązywania kontaktów.

Jak zostać konsultantką Avon?

Wypełnij formularz na stronie Avon lub moje-kosmetyki.eu i zobacz, jak łatwo jest sobie dorobić. W Avon zasady są proste – im więcej sprzedasz, tym większy procent z zakupów będzie Twój!