Ciekawe

Hurtownia elektryczna

Wykańczasz swoje mieszkanie i szukasz gniazdek oraz osprzętu elektrycznego? Nie kieruj swoich kroków do marketu ogólnobudowlanego. Sprawdź co ma do zaoferowania hurtownia elektryczne w Twojej okolicy.

Najtaniej w lokalnej hurtowni

Z reguły lokalna hurtownia elektryczna  jest w stanie zaoferować nam ceny zdecydowanie niższe aniżeli te, które spotkamy w markecie budowlanym. Dlaczego? Największe prowizje sklepy sieciowe narzucają na produkty drobne. Każdy kto kiedykolwiek urządzał dom lub mieszkanie od stanu developerskiego wie, że zakup gniazdek, kontaktów i innego osprzętu elektrycznego może naprawdę sporo kosztować. Przeciętny koszt „ogniazdkowania” domu 120-140 metrów 2 nie zamknie się w kwocie 1000-2000 zł. Dużo? No jasne. Dlatego z miejsca warto udać się i sprawdzić co oferuje hurtownia elektryczne.

Oferta online

Zdarza się, że takie hurtownie mają już swoje sklepy online i bez wychodzenia z domu można mieć wiedzę o ich ofercie i oszacować wydatek. Ile możemy zaoszczędzić? W zależności od hurtowni to porównując ich ceny do marketu budowlanego oszczędność może być na poziomie 10-30%. Pamiętajmy też, że w zwykłej hurtowni elektrycznej zawsze istnieje możliwość potargowania się przy większym zakupie. Takiego podejścia do klienta raczej nie spotkamy w typowym sieciowym markecie budowalnym.

O hurtowni elektrycznej warto pomyśleć odpowiednio wcześnie aby nie czekać na ostatnią chwilę z dokonywaniem tam zakupów. Polecamy korzystać z lokalnych punktów, bo przecież koszt dojazdu / transportu również kształtuje ostateczny bilans finansowy zakupów. By było jak najtaniej kupujmy lokalnie, w hurtowniach średniej wielkości, a nie marketach gdzie wiele elementów można kupić tanio, ale na elektryce raczej za dużo nie zaoszczędzimy.