Dom i Wnętrze

Fasady szklane wentylowane – sprawdź!

Fasady szklane wentylowane to jeden z najmodniejszych trendów architektonicznych. Dowiedz się, dlaczego takie wykończenie jest aż tak popularne!

 

Fasady szklane wentylowane – praktyczne, a zarazem efektowne

Piękne lśniące wieżowce kojarzą się z nowoczesnymi miastami. W ostatnich latach realizacje z wykorzystaniem szkła stają się coraz popularniejsze. Są modne, praktyczne, a także ekologiczne. Wyjaśniamy, dlaczego warto inwestować w fasady szklane wentylowane!

Elewacja budynku ma ogromny wpływ na jego końcowy wygląd. Powinna być więc jak najbardziej efektowna. Przy tym musi zapewniać izolację cieplną oraz wytrzymałe zabezpieczenie. Wszystkie te funkcje posiadają fasady szklane wentylowane. Dowiedz się, dlaczego warto je zakładać!

 

Fasady szklane wentylowane

Fasady szklane wentylowane są wykonywane z wytrzymałych, hartowanych dyli szklanych wysokiej jakości. Zakłada się je wraz z izolacją na unikalne stelaże z aluminium. Taka budowa sprawia, że są stabilnie zamontowane, w bardzo bliskich odstępach. Całość prezentuje się jak piękna tafla, o dowolnym kolorze lub fakturze. Więcej na ich temat możesz przeczytać na stronie: https://stefania.pl/fasady-szklane-wentylowane/.

 

Zalety fasad szklanych wentylowanych

Fasady szklane wentylowane są niezwykle efektowne, a przy tym wytrzymałe. Gwarantują również utrzymanie komfortu cieplnego oraz duży dostęp naturalnego światła. W ten sposób można dzięki nim nieco zaoszczędzić na ogrzewaniu oraz oświetleniu. Takie systemy są także proste w instalacji, a do tego stosunkowo niedrogie.

Fasady szklane wentylowane to idealne wykończenie nowoczesnego budynku. Świetnie sprawdzają się zarówno na nowych, jak i odnawianych obiektach. Zapoznaj się z ofertą Stefania.pl, by poznać więcej szczegółów odnośnie takich realizacji!