Dom i Wnętrze

W poszukiwaniu elegancji na tarasie

Przydomowy taras może zmienić się nie do poznania, jeśli tylko poświecimy mu nieco czasu – mówią architekci zieleni oraz dekoratorzy. Faktem jest, że topowi producenci wyposażenia outdoorowego proponują nam dzisiaj interesujące meble i dodatki, które z pewnością podniosą estetykę nie tylko tarasu, ale również ogrodu czy balkonu. Jakie elementy wybrać, aby cieszyć się komfortem i wysoką trwałością?

Kreatywne podejście do przestrzeni wokół nas

Jak zmienić zwykły taras w miejsce wyjątkowe? Poza porządkami i usunięciem wszelkich, zbędnych elementów przede wszystkim powinniśmy skupić się na meblach ogrodowych. Nowoczesne meble outdoorowe zachwycą nas różnorodnością form, kolorów, interesującym designem. Meble ogrodowe proponowane przez najlepszych producentów to także gwarancja, że zakupiony komplet będzie nam służył przez szereg lat. Stylowe meble ogrodowe projektowane są w taki sposób, aby uzupełniać przestrzeń, nadawać jej charakteru, podnosić estetykę. Wśród licznych propozycji znajdziemy tu komplety, które z pewnością przypadną nam do gustu.

Meble technorattanowe – klasyka w nowym wydaniu!

Czy meble technorattanowe mogą nas jeszcze czymś zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Nowoczesne meble dostępne są nie tylko w szerokiej gamie kolorystycznej, ale i różnorodnych odmianach. W kolekcjach znajdziemy wygodne sofy narożne, fotele, krzesła, stoły kawowe, leżanki ogrodowe. Olbrzymią zaletą mebli technorattanowych jest to, że są one oparte na aluminiowych, malowanych proszkowo stelażach. Takie rozwiązanie sprawia, że mebel jest nie tylko zabezpieczony przed działaniem rdzy, ale również bardzo lekki, co ułatwia jego podnoszenie, przenoszenie. Wierzch mebla technorattanowego pokrywa syntetyczna plecionka, zabezpieczona przed wilgocią, wnikaniem kurzu, odkształceniami.