Ciekawe

Ucz się bez wychodzenia z domu, korzystaj ze zniżek!

Nauka w domu nie jest niczym nowym – jest to metoda stosowana zarówno w przypadku dzieci, jak i osób dorosłych. Ważne jest jednak, aby materiały do nauki pochodziły z zaufanego źródła – szczególnie, kiedy są one płatne. Jeśli więc szukamy dobrej opcji na naukę w domu i chcemy wykorzystać najlepsze kursy w sieci warto zainteresować się platformami e-learningowymi. Co warto o nich wiedzieć?

Platforma dla każdego!

Platformy e-learningowe to nic innego jak rozbudowane portale, których zadaniem jest zrzeszanie użytkowników oraz odpłatne udostępnianie konkretnych materiałów szkoleniowych. Obecnie w Polsce platform takich jest wiele, jednak zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się te oferujące kursy Android od podstaw, kursy związane z obróbką zdjęć, kursy projektowania grafik. Kursy dostępne są w formie materiałów wideo, nagrywanych przez profesjonalistów w swoich branżach. Bardzo ważne jest to, że udostępniane materiały tworzone są w języku polskim, co znacznie pływa na ich zrozumienie. Osoby interesujące się konkretnymi kursami mogą wybierać pomiędzy poziomami zaawansowania – materiały są bardzo dobrze opisane. Z danych wynika, że użytkownicy interesują się najbardziej kursami Python od podstaw, możliwościami jakie dają kursy obróbki zdjęć. A wybór jest naprawdę szeroki. Jak kupić kurs? T proste – wystarczy włożyć do wirtualnego koszyka interesujący nas produkt i zapłacić za niego on-line. Po zaksięgowaniu wpłaty materiały zostaną przypisane do naszego konta. Możemy je również ściągnąć na prywatny komputer.

Czy to się opłaca?

Zdecydowanie tak – ceny oferowane przez platformy e-learningowe są znacznie niższe niż te, które spotykamy w przypadku kursów organizowanych przez prywatne firmy szkoleniowe. Dodatkowym atutem jest także to, że nie musimy martwić się o czas stracony na dojazdy.