Dom i Wnętrze

Tron dla króla cyfrowej rozrywki

W prywatnych mieszkaniach otaczamy się sporą ilością multimedialnych wynalazków, z których większość zapewnia przeżycia natury rozrywkowej. Czy udało wam się już wygospodarować odpowiedni kącik dla wszystkich tych gadżetów i urządzeń? Możliwe, że po przeczytaniu niniejszego artykułu zechcecie go jeszcze ulepszyć.

W tekście skupimy się zwłaszcza na meblach, jakie pomagają bez uszczerbków na zdrowiu przetrwać nałogowy pociąg do sprzętu elektronicznego. Na czoło wysuwają się tutaj fotele komputerowe, gdyż coraz częściej dyskutuje się o ich budowie. Obszar ten opanowało już stado ambitnych marek, chcących produkować prawdziwe trony dla królów cyfrowej rozrywki. W multimedialnym kąciku niewątpliwie ich obecność jest wielce pożądana. Krążąc po pasażach handlowych i obserwując transmisje z gier w kanałach online dostrzeżecie, że nie tylko przy komputerach, ale także przy konsolach, zestawach do komunikacji internetowej czy miejscach do oglądania filmów rozpropagowały się fotele obrotowe. Wybór często pada na markę DXRacer. Była ona inicjatorem coraz szerszego wprowadzania mebli biurowych do mieszkań. Jednakże takie fotele jak DXRacer Drifting lub Formula poszły dużo dalej. Upodobniono je do części z kokpitu wyścigowego, nie da się ich niemalże odróżnić od tego, co zastaniecie w kabinie sportowej bryki. Skoro chronią przed uszkodzeniami ciała podczas wypadków drogowych, to z pewnością poradzą sobie ze stworzeniem bezpiecznej przestrzeni dla siedzącego człowieka. DXRacer jest silnie zakorzeniony w społeczności motoryzacyjnej, fotele do samochodów również schodzą z taśm produkcyjnych firmy.

Jak mebel ten wygląda w praktyce prezentuje strona https://gamera.pl/shop/dxracer-drifting-czarny-ohde02n/

Fotele komputerowe typu sportowego nie są jedynie sezonowym wybrykiem. Produkty te ustatkują się w świadomości konsumentów, a popyt na nie musi jeszcze wdrapać się na kolejne progi. Porównanie ich do królewskiego tronu zdecydowanie nie jest objawem przesadnego optymizmu. W zasadzie są one jeszcze wygodniejsze od rzeczonych tronów z dawnych lat.