Ciekawe

Technorattan w ogrodzie

Technorattan podbija od niedawna cały rynek mebli ogrodowych. Jest on doskonałą alternatywą dla mebli z drewna, stali czy naturalnego rattanu. Meble z technorattanu trafią w gusta przede wszystkich tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań dla swojego ogrodu i tarasu.

Elegancji wygląd

Meble ogrodowe z technorattanu powstały w odpowiedzi na potrzeby tych, którzy cenią naturalny wygląd mebli ogrodowych. Technoorattan, chociaż wykonany jest ze sztucznego materiału, do złudzenia przypomina organiczny rattan. Meble ogrodowe z technorattanu doskonale komponują się z zielenią, co pozwala na tworzenie miejsc sprzyjających odpoczynkowi od codzienności oraz spędzaniu czasu z bliskimi oraz przyjaciółmi. Dodatkowo, są one miłe w dotyku i wygodne do siedzenia, a bardzo ciekawe wzornictwo mebli przyciąga wzrok. Poza ogrodami, meble technorattanowe stosowane są często w plenerowych kawiarniach, jak i również restauracjach.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome oferuje bogaty wybór mebli ogrodowych najwyższej jakości. Znajdziemy tam całe zestawy mebli ogrodowych, jak i poszczególne elementy, dzięki którym możemy sami skompletować swój zestaw. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę na dessihome.pl.