Zdrowie i Uroda

Sprzęt dla salonów manicure

W ostatnich latach powstało mnóstwo salonów kosmetycznych i salonów piękności. Zazwyczaj w takich salonach nie prowadzona jest jedna usługa, tylko łącza one różne zabiegi. W jednym miejscu możemy zadbać o skórę twarzy, włosy oraz paznokcie. To właśnie zabiegi na dłonie i paznokcie cieszą się największą popularnością.

Salon stylizacji paznokci

Zakładając salon stylizacji paznokci z pewnością chcemy prowadzić usługi na najwyższym poziomie. Aby zyskać popularność i klientów zatrudniamy najlepszą obsługę. Kwalifikacje stylistów są bardzo ważne i na pracownikach nie ma co oszczędzać, bowiem to od nich zależy, czy klientki będą do nas wracać.

Zaraz obok najlepszych specjalistów w dziedzinie manicure, na drugim miejscu, plasują się sprzęty jakimi dysponujemy. Dobry sprzęt, taki jak lampy do hybryd, akcesoria, pilniki będą doceniane przez pracowników oraz klientów. Jeżeli sprzęt jest najwyższej jakości, to praca będzie szła bardzo sprawnie.

Jaki sprzęt jest używany w salonie piękności?

Salon piękności to także paznokcie. Aby wybrać odpowiedni sprzęt trzeba zapoznać się z jego parametrami. Przede wszystkim zadbajmy o sprawdzone źródło pochodzenia wszystkich urządzeń. Sprawdzony producent zawsze ma w swej ofercie możliwości reklamacji i zwrotu. Na dobrych lampach do hybryd nie warto oszczędzać.

Solidnie wykonane urządzenia to nie wszystko. Lampy do hybrydy różnią się pomiędzy sobą parametrami i nawet najlepsze wykonanie nic nie da, gdy ich moc będzie za słaba. Ważna jest także wielkość lampy. Pracę ułatwią duże modele, ponieważ zmieści się w nich cała dłoń lub stopa.

Jaką lampę wybrać do salonu manicure?

Hybrydowe paznokcie cieszą się popularnością. Aby cieszyły naszych klientów dłużej trzeba wybrać odpowiedni rodzaj lampy. Na rynku dostępne są lampy UV i LED. Różnią się one pomiędzy sobą parametrami.

Lampy UV posiadają wymienne żarówki. Przy częstym używaniu będzie trzeba je wymienić. Dlatego też, lampy UV wykorzystywane są częściej do samodzielnych stylizacji niż w salonach. Do codziennego użytku w salonach manicure najlepiej wybrać lampę do hybrydy LED. Nowoczesne modele zapewnią szybkie i trwałe utwardzenie wszystkich rodzajów lakieru hybrydowego i żelu. Warto zainwestować w lampę LED, ponieważ jest bardzo wydajna i posłuży na długi czas, nawet przy użyciu kilkanaście razy na dzień.