Dom i Wnętrze

Sprawdzony producent domów drewnianych

Internet pełen jest producentów domów drewnianych, również tych, którzy tworzą domy drewniane w oparciu o budowę szkieletową. 

 

Co znajdziemy w ofercie?

Znajdziemy przede wszystkim powody, dla których warto skorzystać z ich oferty. Zrealizowali ponad 200 inwestycji, co nie jest małą liczbą, zważywszy na konkurencję w tej niezwykle trudnej branży. Są aktywni na rynku od prawie 20 lat, co także świadczy o tym, iż nie jest to firma-krzak, która zniknie po zainkasowaniu zaliczki. możemy także znaleźć informację na temat ich zaplecza technicznego. Autoklaw do impregnowania ciśnieniowego, własna suszarnia, jak również tartak – są więc w stanie samodzielnie wyprodukować niemalże wszystkie elementy.

Warto także wspomnieć o tym, iż możemy znaleźć zdjęcia z obecnie prowadzonych lub już zakończonych inwestycji. Rzuca się w oczy ogromna dbałość o szczegóły. Plac budowy jest czysty, co już dobrze świadczy o firmie. Trzeba także zauważyć to, że stosują najnowsze rozwiązania, co potwierdza, że idą z duchem czasu i inwestują w swój rozwój.

Chcemy zobaczyć, co mogą dla nas zrobić?

Na ich stronie internetowej jest również katalog zawierający projekty, które są w stanie urealnić. To właśnie jest piękno tej firmy – zamieniają kreski z projektu w coś rzeczywistego, pięknego, gotowego do wypełnienia rodzinnym ciepłem.