Zdrowie i Uroda

Składane pojemniki dla przemysłu

Pewnie bardzo dużo firm produkujących płynne produkty zdaje sobie sprawę, że ich transport nie należy do najłatwiejszych. O ile jakieś pudełka, opakowania można włożyć do jednej skrzynki, tak płynne rzeczy już nie da się tak łatwo upchać. W szczególności, jeżeli wszystko trzeba przewieźć chociażby do rozlewni, czy też do innego miejsca bez zbędnych opakowań. Jak można sobie w takich momentach poradzić?

Odpowiedź na takie pytania ma dla nas Schoeller Allibert. Jest to firma, która już od ponad 50 lat znajduje się na rynku i dała się poznać jako nowoczesna ekipa ludzi dążących do spełnienia wymagań swoich klientów. A te nie rzadko są bardzo wysokie. Jeżeli jednak ktoś chce i posiada odpowiednie umiejętności, to uda mu się zadowolić każdego klienta.

Oferta kontenerów

W ofercie firmy Schoeller Allibert znaleźć można specjalistyczny pojemnik IBC wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Taki rodzaj pojemników wyróżnia się nie tylko swoją innowacyjną budową ale również swoimi możliwościami. Dzięki nim można za jednym razem przewieźć naprawdę bardzo dużą ilość płynów. Oczywiście, jeden ibc kontener to jeden płyn. Kolejny rodzaj płynów należy wlać do następnego pojemnika.

Kontener IBC wymiary większy po rozłożeniu ma 1155x1155x1132 mm. Dzięki takiemu większemu pojemnikowi za jednym razem można przewieźć aż do 1060 litrów płynu. Czy cały pojemnik będzie zapełniony, czy też nie – to właściwie zależy już tylko od samego zleceniodawcy. Warto jednak wiedzieć, że wymiary jakie wam tutaj podaliśmy są przykładowe. Bowiem są mniejsze pojemniki w ofercie firmy Schoeller Allibert, jak również mniejsze. Co jest również bardzo ważną informacją, to fakt, że istnieje również możliwość dopasowania wymiarów opakowania do własnych potrzeb. Co prawda koszt produkcji kontenerów IBC na indywidualne zamówienie jest trochę wyższy, jednak czasem trzeba po prostu skorzystać z opcji takiego zamówienia.

Kontenery IBC to odpowiedź na potrzeby rynku przemysłowego, dzięki czemu teraz transportowanie najróżniejszych płynów jest o wiele łatwiejsze. Dzięki takim pojemnikom, które mogą być przewożone najróżniejszymi drogami, wiele firm oszczędziło swoje koszty. Jeden a bardzo solidny pojemnik pozwala oszczędzić na pakowaniu wszystkiego w mniejsze i bardzo niepraktyczne pojemniki. Taki rodzaj pojemników IBC jest bardzo potrzebny.