Turystyka

Najlepsze apartamenty

Beskid Śląski to coraz popularniejsze miejsce letnich i zimowych wyjazdów Polaków. Atrakcją na tym obszarze są nie tylko piękne krajobrazy, przyroda i świeże powietrze napływające z górskich lasów, ale również jedna z najlepiej zorganizowanych w Polsce baz infrastruktury narciarskiej. Warto więc wybrać się w te okolice by zaznać odpoczynku od codziennego zgiełku.

Wygodne wisła centrum noclegi

Wisła to miejscowość otoczona lasami i górskimi stokami. Malownicze położenie i rozbudowana baza narciarska od lat przyciąga wielu turystów chcących oddać się wakacyjnemu szaleństwu. Wisłę doceniły nawet władze polityczne gdyż w mieście znajduje się pałac prezydenta Rzeczypospolitej i prywatne rezydencje wielu innych ważnych osobistości.

Apartamenty wisła wchodzące w skład kompleksu apartamentowego zwanego potocznie wisła centrum noclegi, oddanego niedawno do użytku zlokalizowane są w spokojnej części miasta. Ich położenie zaprojektowano jednak w taki sposób, że zapewniają pieszą bliskość do wszystkich ważniejszych atrakcji miasta. Odległość od rynku to około pół kilometra, od stoku górskiego około 200 metrów zaś w odległości około 350 metrów znajduje się ośrodek z parkiem wodnym. Apartamenty wisła to 5 osobowe mieszkania o metrażu 47 metrów kwadratowych każde. Oprócz pełnego wyposażenia i zaplecza sportowego – boisk czy kortów tenisowych ośrodek dysponuje przestronnym tarasem, z którego rozciąga się wspaniały widok na górskie szczyty.

Ciche i spokojne – apartamenty ustroń

Ustroń to miasto równie piękne jak Wisła (może trochę bardziej spokojne). Zlokalizowane tam zabytki, kolejka linowa w okolicy, stoki narciarskie i bliski dostęp do szlaków turystycznych zapewniają turystom atrakcję przez cały rok. Duża ilość zieleni i pofałdowanie terenu dodają temu górskiemu kurortowi atrakcyjności.

Apartamenty ustroń to zlokalizowane na uboczu miasteczka budynki stanowiące wspaniałą bazę noclegową dla turystów chcących korzystać z atrakcji okolicy. Duże mieszkania wielkości 50 metrów kwadratowych, z podziałem na 2 pokoje sypialne, kuchnię i luksusową łazienkę oraz duża ilość łóżek zapewniają możliwość wypoczynku pięcioosobowej rodzinie. Dostępne są też apartamenty dla par wzbogacone dodatkowo oo wygodną dużą sypialnię z wszelkimi wygodami.