Ciekawe

Projektowanie postaci dla początkujących

Patrząc na dopracowany do perfekcji świat gier komputerowych wydawać by się mogło, że stworzenie poszczególnych elementów składających się na całe uniwersum jest bardzo skomplikowanym i złożonym procesem. Nic bardziej mylnego! Nowoczesne programy komputerowe pozwalają na stworzenie własnych projektów postaci do gier na prywatnym komputerze w zaciszu własnego pokoju. Jak poznać tajniki projektowania graficznego we własnym domu? Sprawdź!

Grafika dla każdego

Projektowanie postaci wymaga zapoznania się ze złożonym środowiskiem programów graficznych. Jeszcze jakiś czas temu jedyną drogą, aby rozwinąć swoje skrzydła w tej dziedzinie, było zapisanie się na kosztowne kursy. Niestety, ich cena często jest nieadekwatna do przekazywanej przez prowadzącego wiedzy i umiejętności wyniesionych z lekcji. Co więcej, praca lub studia często uniemożliwiają dostosowanie się do sztywnego harmonogramu kursu, co powoduje narastające zaległości, których nie sposób nadgonić. Jednak rozwój techniki sprawił, że uczyć możesz się wszędzie i o każdej porze!  Nowoczesna metoda szkoleń, których istotą jest samodzielna praca w oparciu o materiały dydaktyczne dostępne on-line to rewolucja na rynku kursów.

Jak działają kursy on-line?

Aby cieszyć się nielimitowanym dostępem do przejrzystych i atrakcyjnych materiałów dydaktycznych, musisz zarejestrować się na platformie e-learningowej. Kolejnym krokiem jest wybór interesującego kursu. Dobre platformy oferują szeroki wachlarz różnorodnych kursów – w komfortowych warunkach możesz poznać program SketchUp od podstaw, stać się mistrzem Photoshopa albo programistą JAVA. Po wyborze kursu pozostaje już tylko dokonanie niewielkiej opłaty. Na Twoim prywatnym koncie pojawi się pakiet materiałów wideo wzbogaconych komentarzem fachowca. Dzięki platformom e-learningowym przekonasz się, jak bardzo nauka może być przyjemna!