Ciekawe

Pomysł na prezent dla niego

Chcesz wręczyć prezent mężowi z okazji rocznicy ślubu? A może Twój szef ma imieniny i w dobrym tonie jest danie mu drobnego upominku? Kuzyn ma urodziny albo zastałaś zaproszona na 18-tkę chrześniaka? Podpowiadamy, jakie prezenty wybrać dla obdarowywanych płci męskiej, by zobaczyć uśmiech na ich twarzy.

 

Prezenty oficjalne

 

Szef, sąsiad, współpracownik, to osoby, które możemy lubić, ale niekoniecznie wypada nam wręczać im osobiste podarunki. Wybierajmy raczej takie, które nie są zobowiązujące i nie wprawią nikogo w zakłopotanie. Lepiej wybierać prezenty uniwersalne, które sprawdzą się niezależnie od okazji i zawsze spotkają się ze sporą aprobatą. Nie znamy przecież dokładnie upodobań solenizanta, nie każdy prezent również wypada w ogóle wręczać, jeśli wiąże nas jedynie oficjalna, niezbyt bliska relacja. Panowie zapewne ucieszą się z czekoladowych słodkości, dobrej kawy, alkoholu. Można dobrać również efektowny brelok do kluczy, etui na dokumenty czy tematyczny kubek.

 

Prezent dla niego – sprawdź sam!

 

Podarunek dla bliskiej osoby

 

Jeśli dobrze znamy mężczyznę, któremu mamy wręczyć prezent, sprawa zakupu odpowiedniego podarunku jest o wiele łatwiejsza. Zastanówmy się, co lubi, jakie ma pasje, jak spędza czas? Gadżet związany z jego zainteresowaniami będzie strzałem w 10. Może voucher do wykorzystania w ulubionym sklepie albo dobre piór? Karnet na strzelnicę, lot balonem albo kurs barmana? To tylko niektóre z propozycji, które warto dobrać indywidualnie, spełniając tym samym marzenia solenizanta.

 

Śmieszne upominki

 

Hitem są nadal prezenty śmieszne. To najczęściej gadżety niepraktyczne, ale takie, które wywołują salwy śmiechu i są czynnikiem, jaki wiąże się z ogromem rozrywki. Do wyboru mamy alkoholowe szachy, licznik podrywacza, kubek twardziela z kastetem, piersiówkę, imprezowy kapelusz na piwo czy też toaletowy golf. Dobrym pomysłem jest dobieranie prezentów tematycznych – jeśli obdarowywany jest fanem Ninja, można kupić mu magiczny kubek z wizerunkiem głównych bohaterów, na miłośników Harrego czeka zaś kubek – kociołek albo świecąca różdżka.

 

Pamiętajmy, że prezent, jaki wybierzemy, ma sprawić panom przyjemność. Sztuka obdarowywania powinna cieszyć również tych, którzy podarunki wybierają. Nie traćmy pieniędzy na zbędne akcesoria, przed podjęciem decyzji, zastanówmy się, czy mężczyźnie na pewno spodoba się wybrany upominek. Co ważne, nawet śmieszne gadżety mogą być przydatne, jeśli tylko wybierzemy te odpowiednie.