Dom i Wnętrze

Pokój dla młodego buntownika

Zbuntowani indywidualiści – tacy przeważnie są dorastający chłopcy. Transformacja pokoju chłopięcego na przestrzeń dla dorastającego mężczyzny to czas, kiedy należy zerwać z infantylnym błękitem i dziecinnymi wzorami, a pozwolić działać kreatywności Twojego dziecka. Sprawdź, jak urządzić pokój młodzieżowy dla chłopaka!

Wyrażenie siebie poprzez przestrzeń

Prywatne cztery kąty to bardzo ważna strefa dla nastolatka, który podczas trudnego okresu dojrzewania bardzo ceni sobie niezależność i prywatność. Urządzając pokój dla syna, nie kieruj się tylko funkcjonalizmem charakterystycznym dla rodzicielskiego podejścia. Pozwól swojemu dziecku działać samodzielnie i wykreować warunki, w którym będzie się czuło jak ryba w wodzie! Twój syn jest zapalonym rowerzystą, który każdą wolą chwilę spędza na ćwiczeniu nowych akrobacji? Zamontuj na jednej ścianie specjalne uchwyty na rower, który będzie efektownie wyeksponowany na wolnej ścianie. A może Twoje dziecko interesuje się muzyką? Naścienna aplikacja z płyt winylowych albo fototapeta z muzycznym motywem z pewnością zachwycą młodego melomana.

Kolory

O ile nastoletnie dziewczęta najlepiej czują się wśród pasteli, o tyle domeną chłopców są mocne zestawienia i kontrasty. Warto wybrać dwa kolory, które będą dominować w kompozycji pokoju. Modne granaty, szarości, czerń i biel będą współgrać ze sobą idealnie.

Meble

Jako rodzic wiesz, że zmuszenie nastolatka do utrzymywania porządku we własnym pokoju niemal graniczy z cudem. Meble Notodo nie tylko stylowo uzupełnią młodzieżowy pokój, ale również będą Twoim sprzymierzeńcem w walce o ład i porządek. Wśród szerokiego wyboru licznych szaf, szafek, biurek i regałów wspólnie z synem znajdziecie meble dokładnie odpowiadające jego marzeniom i Twoim oczekiwaniom.