Ciekawe

Perfekcyjne wesele? Postaw na nowoczesne atrakcje weselne

Zaplanowałeś już datę swojego ślubu, małymi krokami zbliżasz się do wielkiego wydarzenia – jednego z najważniejszych dni w Twoim życiu. Skrupulatnie planujesz każdy detal wesela począwszy od wystroju sali, poprzez komponowanie menu, na atrakcjach weselnych kończąc. No właśnie – atrakcje weselne. Jakie atrakcje są teraz modne i na które warto się zdecydować, żeby zapewnić gościom weselnym niezapomnianą zabawę i masę wspaniałych wspomnień? Lista atrakcji weselnych jest dosyć długa, a Ty planując wymarzone wesele możesz wybierać i przebierać, tak, aby dopasować je idealnie do upodobań i oczekiwań swoich gości. Atrakcje weselne maja przede wszystkim zapewnić gościom sporą dawkę śmiechu, dobra zabawę i sprawić, że będą pamiętać twoje wesele przez długie lata.

Zadbaj o potrzeby dzieci

Większość atrakcji weselnych skierowanych jest głownie do dorosłej części gości. Ale dzieci to też goście i im również należy zapewnić dobrą zabawę. Z pomocą przychodzą tu coraz popularniejsze, animacje weselne dla dzieci. Oferta animatorów, czyli opiekunów dzieci podczas przyjęcia jest coraz szersza i bogatsza. Animatorzy oferują moc różnorodnych zabaw i konkursów, które zajmują dzieci na długi czas, pozwalając rodzicom swobodnie uczestniczyć w weselu, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoich pociech. W ofercie znajduje się np. puszczanie kolorowych baniek mydlanych, malowanie buziek, animacje klaunów, lepienie z ciastoliny, kolorowanie kredkami i wiele innych. Oferta obejmuje również opiekę nad niemowlakami, przewijanie, karmienie i układanie do snu.

Cuda, prawdziwe cuda

Jeśli chcesz, żeby twoje wesele było czarujące i pełne magii wynajmij… iluzjonistę! Jest to atrakcja, która zdecydowanie wyróżni twoje wesele i zapewni rozrywkę wszystkim gościom, niezależnie od wieku. Iluzjoniści w swojej ofercie posiadają przeróżne sztuczki, angażując w nie parę młodą oraz gości, zapewniając tym samym sporą dawkę dobrej zabawy i niezapomniane wrażenia. Jeżeli chcesz aby na Twoim weselu działy się prawdziwe cuda, koniecznie wpisz w plan atrakcji weselnych pokazy iluzji.

Baśniowe wesele

Wyjątkową i ponadczasową atrakcją weselną, która nigdy nie wychodzi z mody jest puszczanie białych gołębi, symbolizujących szczęście i miłość. Scenariusz ich wypuszczania jest dostosowany do twoich potrzeb. Możesz je wypuścić przed kościołem po ceremonii zaślubin, przed salą weselną, przed Urzędem Stanu Cywilnego lub na ślubnej sesji zdjęciowej. Jest to wspaniały gest, który sprawi, że uroczystość będzie jeszcze bardziej spektakularna i romantyczna.