Zdrowie i Uroda

Paznokcie po japońsku

Naturalne paznokcie zarówno u rąk jak i u stóp są modne o każdej porze roku. Nie przeszkadzają również w pracy, gdzie liczy się nieraz nie wyzywający wizerunek. Dlatego w naszym kraju tak dobrze przyjął się manicure japoński, który polega nie tyle na zdobieniu paznokci, co w odżywianiu, dzięki czemu wyglądają o wiele lepiej.

Znajdź gabinet

Chociaż w naszym kraju manicure japoński nie jest jeszcze aż tak bardzo popularny, to coraz więcej gabinetów zajmuje się tą usługą i świadczy zarówno japoński manicure jak i pedicure w Warszawie. Wystarczy tylko w okno wyszukiwania w Internecie wpisać hasło kluczowe: japoński manicure pedicure Warszawa i znaleźć gabinet położony najbliżej naszego miejsca zamieszkania lub ten cechujący się największą renomą.

Dobrze jest postawić na specjalistę od paznokci która ma już doświadczenie w wykonywaniu manicure i pedicure japońskiego oraz która ma dostęp do dobrych środków między innymi pasty odżywczej, która jest wcierana w paznokcie rąk i nóg.

Przyjemne i zdrowe

Sam zabieg manicure i pedicure japońskiego jest niezwykle relaksujący i sprawia, że od razu pod wyjściu z gabinetu nasze dłonie i stopy wyglądają zdrowo oraz w sposób zadbany. Tak naprawdę to procedura polega na wypiłowaniu paznokci oraz usunięciu skórek, a następnie wcieraniu odżywczej pasty której receptura została opracowana w Japonii.

Tam też od dawien dawna kobiety stosują takie zabiegi, by ich paznokcie wyglądały zdrowo, były błyszczące i odżywione, a także w dobrej kondycji oraz się nie łamały. Po takim zabiegu nie jest konieczne malowanie paznokci ponieważ wyglądają one naprawdę dobrze i naturalnie.

Ważna regularność

By poprawić kondycję swoich paznokci na dłuższy czas, ważne jest żeby wykonać przynajmniej kilka zabiegów manicure i pedicure japońskiego pod rząd. To właśnie jest jednym z głównych walorów tego zabiegu, który nie tylko nie niszczy paznokci, ale nadaje im również zdrowego wyglądu i wzmacnia. Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej hasła japoński manicure pedicure Warszawa, można przeczytać o jego właściwościach.

Oczywiście manicure i pedicure japoński można zrobić także samodzielnie w domu, jednakże najlepiej powierzyć swoje ręce i stopy osobie doświadczonej w tym względzie. Dzięki temu nie zaszkodzimy swoim paznokciem a wręcz przeciwnie, tylko im pomożemy.

Tekst powsta we współpracy z Instytutem zdrowia i urody MEDICA SPA