Biznes

Gadżety z logiem – pendrive?

Coraz większa liczba przedsiębiorców dostrzega zalety nieszablonowego marketingu, który opiera się na zupełnie innych założeniach niż tradycyjne billboardy. Marketing szeptany przy pomocy gadżetów z logiem staje się coraz popularniejszy i ma to miejsce niezależnie od branży! Czy pendrive z nadrukiem jest dobrym gadżetem firmowym?

Przydatność gadżetów firmowych?


Wbrew pozorom niezwykle ciężko jest oceniać przydatność konkretnych gadżetów firmowych i oceniać je w kategoriach „dobry” lub „zły” gadżet. Decydując się na wybór konkretnego gadżetu z naszym firmowym nadrukiem powinniśmy kierować się nie tylko ceną przygotowania i ewentualnej późniejszej dystrybucji ich do klientów lub potencjalnych klientów, ale przede wszystkim przydatnością konkretnych gadżetów. Co z tego, że dany przedmiot jest ładny i dobrze się na nim prezentuje nasze firmowe logo, jak obdarowany klient nie będzie z niego w żaden sposób korzystał, tylko wrzuci do szuflady lub po prostu wyrzuci?

Gadżety elektroniczne


Decydując się na firmowe gadżety z nadrukiem warto postawić na gadżety związane z elektroniką, która coraz śmielej wchodzi w nasze codzienne życie. Jedynym z takich gadżetów, który zawsze znajdzie zastosowanie, jest oczywiście pendrive z nadrukiem.

Ile to kosztuje i jakie pendrive z nadrukiem wybrać?


Wbrew pozorom wszelkiego rodzaju pendrive z nadrukami nie muszą wcale nadwyrężyć naszego firmowego budżetu na marketing – pendrive możemy dobrać pod względem nie tylko koloru i kształtu, ale również jakości zastosowanych kości pamięci i przede wszystkim wielkości oferowanej pamięci flash. Tym samym oczywiste jest, że im większą pojemność będzie dany pendrive oferował, tym będzie droższy w zakupie. W przypadku pendrivów o pojemności 1 GB będzie to wydatek zaledwie kilku złotych.

Podsumowując, niezależnie do miejsca, w którym prowadzimy swoją działalność gospodarczą lub gdzie chcemy zacząć ją prowadzić i zyskać sympatię nowych klientów (czy to będzie Wrocław, Warszawa czy może Włoszczowa), pendrive będzie niezwykle użytecznym gadżetem, który z pewnością zostanie doceniony. Najważniejsze jest jednak to, że pendrive często zmieniają właściciela i tym samym nasze logo dotrze do znacznie większej liczby odbiorców!

Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – pendrive z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem.