Zdrowie i Uroda

Nowoczesna liposukcja laserowa Palomar SlimLipo 3D#

Liposukcja laserowa ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjną liposukcją. Jej głównym atutem jest to, że poprzez działanie na skórę stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Działa to szczególnie dobrze na szyję, ramiona i brzuch, co często pozwala uniknąć potrzeby stosowania bardziej inwazyjnych procedur, takich jak lifting szyi, brachioplastyka lub abdominoplastyka. Procedury te mają znacznie więcej efektów ubocznych, a także wiąże się z nimi sporo wydatków oraz długa regeneracja. Warto odwiedzić zapewniające nowoczesne modelowanie sylwetki Katowice, gdzie znaleźć można wiele ośrodków i klinik wykonujących zabieg liposukcji laserowej przy użyciu urządzeń Slim Lipo.

Zalety liposukcji laserowej Slim Lipo

Laser Slim Lipo przygotowuje tłuszcz przed liposukcją, umożliwiając użycie mniejszych kaniuli do liposukcji, co zapewnia znacznie łagodniejszą procedurę niż tradycyjna liposukcja. Większość pacjentów czuje się na tyle komfortowo, że ??zasypia podczas zabiegu. Liposukcja laserowa posiada również mniej przestojów i efektów ubocznych niż tradycyjna liposukcja. Ze względu na energię lasera, małe naczynia krwionośne zostaną zamknięte. Powoduje to mniej krwawień, siniaków i obrzęków, a tym samym prowadzi do szybszego powrotu do zdrowia. Pacjenci czują się dobrze natychmiast po liposukcji, zwykle nie odczuwają bólu pooperacyjnego i mogą wrócić do pracy w ciągu 2-3 dni. W przypadku zabiegu takiego jak modelowanie sylwetki Katowice są miastem, w którym wykonać można profesjonalną liposukcję laserową.

Kto może wykonać liposukcję laserową?

Najlepszymi kandydatami do liposukcji laserowej przy użyciu Palomar SlimLipo 3D są zdrowe osoby, które zlokalizowały u siebie nadmiar tkanki tłuszczowej, np. w podbrzuszu, na szyi lub udach. Nawet pacjenci z umiarkowaną ilością zwiotczałej skóry mogą korzystać ze Slim Lipo, ze względu na imponujący efekt liposukcji. Pacjenci z dużą nadwagą zazwyczaj nie korzystają z tej procedury. Pacjent jest także zobowiązany do ćwiczeń i prawidłowego odżywiania. Szczupła sylwetka utrzymuje się tak długo, jak długo pacjent prowadzi zdrowy styl życia. Jednak w przypadku przybrania na wadze po zastosowaniu Palomar SlimLipo 3D, masa będzie rozkładać się równomiernie w całym ciele i nie będzie osiadać w tych samych obszarach problemowych. W pierwszych kilku tygodniach po zabiegu metabolizm wzrasta, ponieważ całe ciało wymaga leczenia. Pacjenci, którzy w pełni wykorzystają ten okres, modyfikują swoją dietę i program ćwiczeń, dzięki czemu osiągną najlepsze wyniki.

Więcej w temacie na stronie http://www.lipoline.pl/liposukcja/palomar-slimlipo-3d.html