Dom i Wnętrze

Najlepsi dla każdego

Poznańska firma ASKO to synonim doświadczenia, wieloletniej produkcji najwyższej jakości mebli i satysfakcji klientów. Co warto zatem o niej wiedzieć?

Oferta firmy ASKO Poznań

Firma ASKO zajmuje się przede wszystkim profesjonalną produkcją oraz sprzedażą mebli na zamówienie dla klientów zarówno indywidualnych, jak i hurtowych. Marka oferuje również inne produkty, takie jak między innymi sprzedaż drzwi przesuwnych, systemów montażu do nich (szyn, torów oraz wózków), profili stalowych i aluminiowych, okuć meblowych, frontów kuchennych z lakieru, płyty lub lacobelu, prowadnic do szuflad, drążków i zawiasów i tym podobne. Wspomniane meble są produkowana na wymiar, pod indywidualnych klientów.

Warto wspomnieć również, że – oprócz sprzedaży wspomnianych produktów i półfabrykatów – ASKO oferuje usługi cięcia luster, płyt i szkła, oklejanie krawędzi, montaż mebli, wykonanie wszelkich niezbędnych pomiarów, formatyzowanie płyt i tym podobne.

Poznańska firma ASKO stara się każdorazowo ścigać modę i podążać za najnowszymi trendami. Stosuje również do produkcji swoich mebli technologię na miarę XXI wieku, która pozwala stworzyć produkty o najwyższej jakości, które mogą posłużyć przez długi czas, nie tracąc na swojej wartości. ASKO oferuje zabudowę między innymi wnęk, szafy wnękowe, kuchnie na wymiar oraz garderoby. Pełna oferta firmy znajduje się na stronie internetowej: https://askopoznan.pl/.

Dwadzieścia pięć lat doświadczenia

Firma ASKO to lokalna, rodzinna marka, która powstała w 1995 roku i od tamtego czasu nieustannie działa na rynku poznańskim. Za swój wkład w codzienną pracę i kontakt z klientem, zyskała ona rzesze klientów oraz przychylne opinie, które jasno potwierdzają wysoką jakość i kompleksowość ASKO. Obecnie marka realizuje projekty dla klientów indywidualnych oraz hurtowych.

Firma stara się każdorazowo spełnić wszelkie oczekiwania swoich klientów. Marka działa dwutorowo, to znaczy obsługuje klientów detalicznych oraz hurtowych, a także indywidualnych i przedsiębiorców. W razie pomocy, zleceniodawcy mogą również liczyć na pomoc fachowców na każdym etapie projektu – od pomiarów poprzez tworzenie projektów, aż po dostawę oraz montaż mebli.

ASKO obecnie ma na koncie liczne rzesze klientów i zrealizowane projekty. Za każdym razem firma stara się spełniać wszystkie oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającej osoby.

Każdy zatem, kto poszukuje zaufanej firmy, która wykona meble zgodnie z oczekiwaniem i udzieli niezbędnego wsparcia, powinien postawić na ASKO. Więcej na: https://askopoznan.pl/.