Dom i Wnętrze

Meble z technorattanu hitem w modnych ogrodach

Przyglądając się modnym ogrodom prywatnym i zewnętrznym przestrzeniom publicznym, nie sposób nie zauważyć, jakie meble cieszą się największą popularnością – technorattanowe. Pomimo zmieniających się trendów moda na plecione z syntetycznego tworzywa meble nie przemija. Wręcz przeciwnie – z roku na rok sympatyków mebli z technorattanu przybywa. Czym technorattanowe umeblowanie zaskarbiło sobie tak wielką przychylność miłośników odpoczynku pod chmurką? Sprawdź!

Przede wszystkim – jakość

Deszcz, intensywne promieniowanie UV, mokre liście spadające z drzew i pyłki unoszące się w powietrzu… Meble ogrodowe codziennie muszą mierzyć się z czynnikami, które mogą osłabiać ich strukturę i negatywnie wpływać na funkcjonalność i estetykę. Meble z technorattanu za nic mają sobie pogodowe niedogodności. Ekologiczny materiał wyróżnia się nieprzeciętną odpornością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, technorattan zachowuje swoje właściwości pomimo braku impregnacji i stosowania zabezpieczeń.   Pielęgnacja technorattanowych mebli ogranicza się do przecierania ich powierzchni miękką, wilgotną ściereczką.

Stylowa huśtawka czy meble modułowe z technorattanu?

Wzrost popularności technorattanu przełożył się na ofertę dostępną na rynku. Producenci wysokiej klasy wyposażenia dedykowanego zewnętrznym przestrzeniom dostarczają nieszablonowych rozwiązań, dzięki którym możemy zmienić nudną przestrzeń w luksusową strefę odpoczynku. Wśród dostępnych wariantów znajdziemy między innymi designerskie, jednoosobowe huśtawki  w formie zabudowanych kokonów, ekskluzywne leżanki, komfortowe fotele i meble modułowe z technorattanu. Meble dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i fasonach.