Zdrowie i Uroda

Laserowe usuwanie rozstępów – jak wygląda zabieg?

Rozstępy są problemem dotykającym większość ludzkości. Mimo to wcale nie musisz się z tym pogodzić! Nowoczesne zabiegi umożliwiają zmniejszenie ich widoczności, co poprawi Twój wygląd i samopoczucie! Wyjaśniamy na czym polega laserowe usuwanie rozstępów!

Charakterystyczne oznaki braku kolagenu w skórze powstają z różnych powodów: w czasie ciąży, po przybraniu wagi lub masy mięśniowej czy w wyniku zmian w okresie dojrzewania. Chociaż w sprzedaży jest wiele specyfików na te przypadłość, nie są one zbyt skuteczne. Najlepszym wyjściem jest laserowe usuwanie rozstępów. Sprawdź co musisz wiedzieć!

 

Jak wygląda zabieg usuwania rozstępów?

Zabieg usuwania rozstępów jest wykonywany z punkowym użyciem lasera. Ten aktywuje procesy regeneracji włókien skóry (pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny), dzięki czemu uszkodzone partie zmieniają swoją strukturę i uzyskują zdrowszy wygląd. Najlepsze efekty osiąga się po trzech-pięciu sesjach. Zabieg jest w zasadzie bezbolesny, a podrażnienie znika po kilku dniach.

 

Jakie są przeciwskazania do zabiegu laserowego usuwania rozstępów?

Niestety zabieg laserowego usuwania rozstępów czasami jest niemożliwy. Zrezygnować z niego należy m.in. w razie:

  • cukrzycy;
  • infekcji i chorób skórnych;
  • świeżej opalenizny;
  • choroby nowotworowej;
  • ciąży i karmienia piersią;
  • zaburzeń krzepnięcia krwi;
  • przewlekłych chorób, jak: padaczka, osteoporoza czy nadciśnienie.

 

Popraw wygląd swojej skóry i dodaj sobie pewności siebie za pomocą kilku zabiegów! Laserowe usuwanie rozstępów to bezbolesny, nieinwazyjny zabieg dający świetne rezultaty. Wybierz profesjonalną klinikę, by mieć gwarancję profesjonalnego wykonania!

0froszy.pl m.pl lbladdersymptoms.org