Dom i Wnętrze

Kuchnia kompletna-meble kuchenne Kam

Meblowanie kuchni wydaję się procesem stosunkowo łatwym i przyjemnym. Wystarczy w końcu zamontować najważniejsze urządzenia, bez których kuchnia jako pomieszczenie funkcjonować nie może i wstawić kilka mebli, które będą jednocześnie służyć jako szafki i blat kuchenny. Problem w tym, że tak potraktowana kuchnia nie będzie ani funkcjonalna, ani estetyczna.

Funkcjonalność

Jeśli zależy nam na kuchni funkcjonalnej, czyli takiej gdzie gotowanie jest czynnością komfortową, a nie elementem codziennej udręki, to meble i urządzenia w kuchni muszą być ustawione w sposób przemyślany i zwarty. Przykładem takich kompletów są meble kuchenne Kam. Zaprojektowane zostały one zgodnie z najnowocześniejszymi trendami architektonicznymi i zastosowaniem innowacyjnych technik, które pozwalają na efektywne wykorzystanie każdego mebla. Szafki zostały wyposażone w specjalne zawiasy, które posiadają trzy regulowane płaszczyzny, co pozwala mieć pewność, że meble będą nie tylko funkcjonalne, ale też wysoce trwałe i żywotne. W szafkach zastosowano też ciche zamykanie, dzięki czemu korzystanie z kuchni nie będzie kojarzone z hałasem i hukiem opadających pokryw. Całość została natomiast skomponowana tak, aby każda rzecz znalazła swoje miejsce.

Wygląd mebli kuchennych Kam

Co ciekawe efekt wysokiej funkcjonalności meble kuchenne Kam osiągnęły bez uszczerbku na estetyce wykonania. Meble mają swój styl i w zależności od wybranego kompletu opierają się na kontraście kolorów lub utrzymaniu ich w jednolitej masie. Połączone w całość szafki, wraz z urządzeniami kuchennymi, wyglądają doskonale i tworzą wrażenie nowoczesności i innowacyjności. Nie widać tu przypadku, czy jakichkolwiek zaniedbań architektonicznych. Wszystko zostało zaprojektowane od A-Z w taki sposób, aby maksymalnie połączyć bardzo wysoką jakość wykonania z estetyką.