Ciekawe

Jak zdobyć Świeżaki – sposoby

Borówka Basia, Rzodkiewka Żaneta, Groszek Grześ i Kalafior Krzyś to nowe maskotki dostępne w ramach drugiej odsłony akcji Gang Świeżaków. Promocja potrwa do 19 listopada, a zabawki można będzie odbierać do 3 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów. Jak zdobyć urocze pluszowe warzywa? Poznaj najlepsze sposoby.

Zbierz 30 lub 60 punktów

Świeżaka lub Świeżaka Juniora dostaniemy za darmo, jeśli uda nam się zgromadzić odpowiednio 60 i 30 punktów w postaci naklejek na specjalnej karcie kolekcjonerskiej. Na podstawie jednej karty można odebrać tylko jedną wybraną maskotkę. Jedną naklejkę (czyli jeden punkt) klient otrzymuje za jednorazowe zakupy na kwotę minimum 40 złotych. Punkty wydawane są bezpośrednio po dokonaniu zakupu w Biedronce. Za jedną transakcję uzyskamy maksymalnie 60 naklejek, przy czym każde 40 złotych wydane w Biedronce to 1 naliczony punkt.

Dopłać 19,99 zł albo kup pluszaka

Jeśli chcemy wymienić 30 punktów na wybraną maskotę, Świeżaka zdobędziemy za dopłatą wysokości 19,99 zł. Dla szczególnie niecierpliwych przewidziano także możliwość kupna pluszowych warzyw bez konieczności gromadzenia naklejek. Cena regularna Świeżaka to 49.99 zł.

Zbieraj punkty specjalne

W ramach akcji „Gang Świeżaków 2” działają też tzw. dodatkowe punkty, dzięki którym otrzymamy maskotkę znacznie szybciej. Uzyskamy je za korzystanie z karty Moja Biedronka, za zakup owoców i warzyw, jak również za nabycie produktów specjalnych za minimum 10 zł. Produkty specjalne to artykuły premiowane dodatkowymi naklejkami w okresie wskazanym na etykietach. Zakup z użyciem karty Moja Biedronka to kolejna naklejka przyznana za wydanie 40 zł, następną zostaniemy nagrodzeni za nabycie warzywa lub owocu. Jeśli w czasie jednorazowej transakcji zapłacimy 80 zł za zakupy (2 punkty), skorzystamy z zarejestrowanej karty Moja Biedronka (2 punkty), kupimy warzywo lub owoc (2 punkty) oraz produkty ze specjalnie oznaczonej oferty, za min. 10 zł (2 punkty), łącznie zdobędziemy 8 punktów, co znacznie przybliża nas do odbioru upragnionej maskotki. Gromadząc dodatkowe punkty, zdobędziemy ulubionego pluszowego bohatera o wiele szybciej, niż zbierając pojedyncze naklejki.

Akcja Gang Świeżaków cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. Do ekipy pluszowych warzyw dołączyli nowi bohaterowie, którym już udało się podbić serca najmłodszych. Wyjątkowe maskotki od Biedronki uda się zdobyć na kilka sposobów: gromadząc odpowiednią liczbę naklejek, dopłacając wskazaną kwotę lub po prostu kupując wybranego pluszaka. Zdobywając dodatkowe punkty poprzez dokonanie zakupu przy użyciu karty Moja Biedronka i wybieranie produktów z oferty promocyjnej, w szybki i łatwy sposób zyskamy szansę na otrzymanie Świeżaka zupełnie za darmo.

W wygodnym przeglądaniu najnowszych gazetek wielu sklepów i w śledzeniu atrakcyjnych akcji promocyjnych może pomóc Ci aplikacja Moja Gazetka. Dzięki temu praktycznemu narzędziu w prosty sposób zyskasz dostęp do kuponów, ulotek oraz informacji o wyprzedażach.

Aktualne promocje Biedronki możesz sprawdzić tutaj: https://mojagazetka.com/gazetka-promocyjna-biedronka.html