Dom i Wnętrze

Jak można wykorzystać świece zapachowe?

Mieszkanie to nasza twierdza, miejsce gdzie relaksujemy się po ciężkim dniu. Dlatego tak ważne są nawet najmniejsze detale, które pozwolą stworzyć jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Idealnie do tego nadają się świece zapachowe, które nie tylko pozwolą na to, aby po pomieszczeniach rozchodził się wyjątkowy zapach, ale również rzucane przez nie światło nada pomieszczeniom aury przytulności i wyjątkowego klimatu.

Świece do salonu jako idealny dodatek

Salon to jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w domu czy mieszkaniu. To tutaj przyjmujemy gości, wiec zależy nam na tym, aby wygląd tego pomieszczenia w pełni odzwierciedlał nasz gust. Coraz częściej stosowanym dodatkiem, elementem dekoracji są właśnie świece do salonu. Można je ustawić na srebrnych tacach, jak również zdecydować się na takie świece zapachowe, które sprzedawane są już w ozdobnych opakowaniach, stanowiących element dekoracyjny. Zastanówmy się dobrze jaki zapach wybrać, ponieważ będzie on nam już zawsze kojarzył się właśnie z tym miejscem w domu. Decydując się na taki dodatek zdecydowanie lepiej postawić na świece wykonane z naturalnych składników, ponieważ dłużej się palą i ich zapach jest bardziej intensywny.

Świece do sypialni dodadzą pikanterii

Nasze życie to nie tylko praca, to również strefa erogenna. Dlatego nastrój panujący w sypialni nie jest bez znaczenia. Po ciężkim dniu, warto spędzić tam czas z ukochaną osobą. Z pewnością wasze zmysły wyostrzy piękny zapach unoszący się nad łóżkiem. Świece do sypialni sprawią, że przeniesiecie się w zupełnie nową krainę doznań – dają one bowiem atmosferę intymności, która gdzie jak gdzie, ale w sypialni jest nieodzowna.

Świece zapachowe do masażu coraz większym hitem

Okazuje się, że świece zapachowe sprawdzają się nie tylko w pomieszczeniach w których funkcjonujemy. Coraz częściej wykorzystywane są w salonach masażu, ponieważ dzięki ich obecności klienci są zdecydowanie bardziej zrelaksowani i odprężeni. Dlatego to właśnie świece zapachowe do masażu stają się nieodłącznym elementem w dobrej jakości SPA. Oczywiście, warto wybierać zapachy lekkie i orzeźwiające, które nie przytłoczą klienta swoją intensywnością.

Zadbaj o detale

Ludzie pokochali zapachowe świeczki, nic więc dziwnego, że na rynku jest z czego wybierać. Można postawić na świece zapachowe z drewnianym knotem, które dają dodatkowy efekt trzaskającego w kominku drewna, można również dopasować do wystroju świece zapachowe w szkle. Wszystko zależy od gustu osoby, która na taki elegancki i aromatyczny dodatek się zdecyduje.