Turystyka

Hotel 24 Płock – stworzony, by wypoczywać

Jeśli szukasz idealnego miejsca do wypoczynku w luksusowych warunkach, hotel Płock będzie świetnym wyborem. Położony w zacisznej dzielnicy, nowocześnie urządzony i oferujący szereg atrakcji zapewni doskonałe warunki do relaksu.

Oferta hotelu Płock

Do dyspozycji gości hotelu Płock jest 21 komfortowych pokoi z bogatym wyposażeniem jedno-, dwu- i trzyosobowych. Dzięki zróżnicowanemu standardowi zaspokajają one wymagania zarówno gości spragnionych luksusu, jak i tych, którym zależy przede wszystkim na atrakcyjnej cenie. Każdy pokój jest wyposażony w wygodną łazienkę, a także telewizor i dostęp do wi-fi. Hotel zapewniają swoim gościom bezpłatne miejsca parkingowe. Dzięki położeniu w pobliżu trasy wylotowej na Warszawę, obiekt może się pochwalić bardzo dogodnym dojazdem, którego nie posiadają inne hotele Płock.

Restauracja i bar

Hotel Płock oferuje wszystkim gościom bezpłatne śniadania w formie szwedzkiego stołu w hotelowej restauracji. Goście mogą skorzystać także z możliwości wykupienia dodatkowych posiłków. Restauracja specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej. Kucharze przykładają ogromną wagę do wysokiej jakości wykorzystywanych produktów, co przekłada się na wyjątkowy smak dań, które przygotowują.

Wieczorem warto natomiast zrelaksować się w miłej atmosferze w barze hotelu Płock oferującym szeroki wybór różnorodnych alkoholi.

Rezerwacja w Hotelu Płock

W celu dokonania rezerwacji należy skontaktować się z obsługą hotelu telefonicznie bądź mailowo.

Hotele Płock zapewniają możliwość kontaktu z recepcją codziennie w godzinach 6-23.