Dom i Wnętrze

Hogerdom – dla deweloperów

Deweloperzy, którzy cenią sobie czas i pieniądze oraz poszukują gotowych rozwiązań dla swojego biznesu, powinni zastanowić się nad współpracą z Hogerdom!

Opłacalna inwestycja

Na stronie https://www.hogerdom.pl/ można znaleźć szczegóły oferty Hogerdom w zakresie budowania energooszczędnych domów z prefabrykatów. To doskonałe rozwiązanie, jeśli cenisz sobie swój własny czas oraz pieniądze zaoszczędzone na biznesie. Hogerdom to specjaliści z 27-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Opracowane autorskie technologie budowy domów, które z założenia są energooszczędnymi i ekologicznymi, pozwalają na znaczną redukcję kosztów budowy.

Niższe koszty budowy – to niższe koszty inwestycji, a tym samym możliwość sprzedaży nieruchomości po okazyjnej cenie. Posiadając atrakcyjne zlokalizowane działki podmiejskie, warto je przekształcić w osiedle domów jednorodzinnych o energooszczędnej strukturze.

Charakterystyka tanich domów

Domy przygotowywane są z prefabrykatów, co daje możliwość wykonania tylko jednej kondygnacji. Producent oferuje jednak gwarancję 50 lat na swoje konstrukcje. Postawienie jednego domu to relatywnie niski koszt, dlatego współpraca z Hogerdom z pewnością się opłaci.

W cenie można otrzymać również plan zagospodarowania terenu. To korzystna opcja, aby móc uzyskać osiedle domów zgodnych z wymaganiami potencjalnych klientów.

Opis techniczny domów

Domy energooszczędne opisane są szerzej na hogerdom.pl. Zakładają one trójwarstwową budowę ścian: z żelbetu pokrytego warstwą betonu ze spienionym szkłem, pokrytym styropianem z tynkiem silikonowym. Taka konstrukcja gwarantuje odpowiednią termoizolację, akustykę oraz zabezpieczenie przed wilgocią, grzybami i pleśniami.

Wystarczy tylko kilka dni, aby móc cieszyć się domem z prefabrykatów w stanie deweloperskim. Dla dewelopera oznacza to skrócony czas realizacji inwestycji – mniejsze koszty dla ekipy wykonawczej, możliwość szybkiego wkroczenia na plac budowy z ekipą wykończeniową. Finalnie oznacza to możliwość szybszej sprzedaży domów i cieszenia się zyskami z inwestycji. Również dla potencjalnych nabywców taki dom to prawdziwa gratka. Jest on nie tylko wykonany w sposób oszczędzający czas i pieniądze. Zastosowane rozwiązania techniczne i konstrukcyjne pozwalają na maksymalne wykorzystanie zasobów światła naturalnego wpadającego do mieszkania. Dodatkowo, umożliwiają maksymalne utrzymanie ciepła wewnątrz domu, co redukuje znacząco rachunki za ogrzewanie. Wybór domu z prefabrykatów to dobre rozwiązanie dla obecnego i kolejnych pokoleń!