Ciekawe

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju to wyjątkowe miejsce, jakie znaleźć można w królewskim mieście. Znajduje się w niewielkiej odległości od osiedla Europejskiego.

W związku z tym stanowi najważniejszy obiekt handlowy w całej okolicy. Niewątpliwym atutem centrum jest otoczenie – znajduje się tu wiele terenów zielonych. W galerii znajduje się szeroki wybór sklepów, salon kosmetyczny, a nawet apteka. Projektując obiekt, zrobiono wszystko, aby doskonale komponował się on z otoczeniem. W efekcie galeria, która istnieje tutaj od 2015 roku stanowi spójny element tutejszej architektury. Z dotarciem do galerii nie ma najmniejszego problemu. Niewątpliwym atutem centrum są aż dwa pojemne parkingi. Jeden z znajduje się na powietrzu i zmieści się na nim dwadzieścia samochodów. Drugi to parking podziemny, którego pojemność to prawie sto miejsc parkingowych.

Jeśli chcesz zrobić zakupy w Krakowie, zależy Ci na miejscu dopracowanym pod każdym względem, chcesz do galerii dojechać bez problemu, galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju to dobry wybór.