Turystyka

Ferie na Słowacji

Każdego roku tuż przed zimowymi feriami spora grupa rodziców zaczyna szukać wyjątkowych wyjazdów dla swoich pociech. Dla jednych jest to sposób na to, aby uatrakcyjnić dziecku przerwę międzysemestralną, dla innych – zapewnienie opieki, bo nie każdy rodzic może pozwolić sobie na zostanie z dzieckiem w domu. Bez względu na przyczyny warto wybrać taki wyjazd, aby nasze dziecko wróciło zadowolone i pełne energii do dalszej pracy!

Szukamy najlepszej oferty

Ci, którzy już wysłali dziecko na obóz narciarski wiedzą, że z wyborem  nie warto czekać “na ostatnia chwilę”. Najlepsze i najbardziej atrakcyjne oferty rozchodzą się w zasadzie jak ciepłe bułeczki. Dlatego gdy zależy nam na tym, by mieć w czym wybierać trzeba odpowiednio wcześniej zacząć się rozglądać.

Oferty są naprawdę zróżnicowane. Zimowiska narciarskie organizowane są nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Fajnym rozwiązaniem są ferie na Słowacji, bo z jednej strony dziecko ma możliwość poznać nieco inne warunki narciarskie, może zwiedzić trochę świata, a jednocześnie jest to na tyle blisko polskiej granicy, że koszty obozu nie są tak wysokie, jak np. w austriackich Alpach. Czynnik finansowy dla wielu rodziców jest jednym z ważniejszych kryteriów, ale – nie powinien być jedynym. Cena zawsze powinna być analizowana przez pryzmat oferty, bo czasem za naprawdę niewielka dopłatą dziecko zyska możliwość uczestnictwa w dużo lepszym wyjeździe. Najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z ofert tych firm, które już od lat zajmują się organizacją tego typu wyjazdów. Róża Wiatrów specjalizuje się nie tylko w obozach zimowych, ale też letnich, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dziecko cieszyć się będzie doskonałą zabawą.

Zimowisko na Chopoku

Słowacja stwarza wiele możliwości. Obozy narciarskie dla dzieci na słowackich stokach to niezapomniana przygoda. Świetnie przygotowane i utrzymane trasy zjazdowe, o różnym stopniu zaawansowania i długości sprawiają, że w zimowisku uczestniczyć mogą zarówno ci, którzy pragną przygodę z nartami rozpocząć, jak i ci, dla których szusowanie po stoku nie sprawia najmniejszej trudności. Obozy narciarskie dla dzieci to opieka doświadczonej kadry i instruktorów, dzięki czemu pod okiem fachowców można w dalszym ciągu doskonalić swoje umiejętności.

Sam Chopok znajduje się w malowniczym rejonie kraju, znanym wielu osobom głównie ze względu na Tatralandię, świetny i naprawdę imponujących rozmiarów park wodny, który czynny jest przez cały rok.