Ciekawe

Dynamiczne zarządzanie

Nowoczesne zarządzanie powinno być połączeniem dynamiki i dokładności. Szybkości w podejmowaniu decyzji, ale i skrupulatności oraz sumienności. Szybkie tempo w realizowaniu celów i reagowaniu na zmieniające się wciąż warunki musi iść w parze z precyzją i perfekcją. Dotyczy to zarządzania zespołem, firmą, ale też nieruchomością. Czas ma znaczenie, ale priorytet to jakość.

Najwyższa jakość na czas

Współczesny świat opiera się w szczególny sposób na maksymie Franklina – czas to pieniądz. Nie chcemy czasu marnować. Jak w przypadku facility management. Trzeba mieć na uwadze nie tylko działania bieżące, ale też dalszą perspektywę czasową. Planując długoterminowe działania firmy czy przedsięwzięcia podejmowane ramach nieruchomości.

Facility management

Facility management spełnia wymagania dynamicznego i nowoczesnego zarządzania. Bierze się tutaj pod uwagę czas różnie pojmowany. Jako aktualność, która często wymaga szybkiego podejmowania decyzji i sprawnie przeprowadzonych akcji (na przykład w razie awarii). Ale też fachowcy z zakresu facility management przygotowują plany i projekty wybiegające w przyszłość. Związane z naszymi wizjami na temat danej nieruchomości, ze zmianami, które pragniemy przeprowadzić.