Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – zabieg dla każdego

Nie ważne czy jest się kobietą czy mężczyzną – depilacja laserowa jest dosłownie dla każdego! Ten bezinwazyjny proces potrafi na zawsze uwolnić od problemu odrastających włosów z każdej partii na ciele. Posiada przewagę na praktycznie każdym polu w porównaniu z innymi metodami depilacyjnymi stając się jedną z najlepszych metod usuwania owłosienia. Przede wszystkim to oszczędność czasu, a także komfort i wygoda w każdych warunkach.

 

Cennik depilacji laserowej

Wiele osób nie chce zdecydować się na zabieg depilacji poprzez z pozoru bardzo duże ceny. Co prawda jest to większy jednorazowy wydatek, jeżeli jednak by podliczyć wszystkie zakupy żyletek i innych akcesoriów do golenia, na które trzeba będzie wydawać pieniądze do końca życia to również uzbierałaby się spora suma. A depilacja laserowa jest na całe życie – pod warunkiem dobrze przeprowadzonej serii zabiegów, które trzeba bacznie pilnować.

 

Aby podejść do tematu najbardziej ekonomicznie jak się da to najbardziej opłacany jest zakup pakietów depilacyjnych oferowanych przez wiele sieci i salonów. W ten sposób można z łatwością zaoszczędzić więcej pieniędzy jednocześnie wykonując kilka zabiegów depilacyjnych na różne partie podczas jednej sesji. Pakiety są bardzo zróżnicowane – od pakietów soft obejmujących dwie partie ciała – często bikini i pachy, przez zabiegu komfort obejmujące nawet do 4 partii ciała, aż po zabiegi premium obejmujące całe ciało. Wszystko dostosowane indywidualnie pod klienta w zależności od jego chęci. Dodatkowo istnieją osobne pakiety dla mężczyzn obejmujące również takie miejsca jak klatka piersiowa czy plecy.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/

Przeciwwskazania

Przed wybraniem się na zabieg depilacji – nawet najbardziej korzystny cenowo trzeba mieć głowę na karku i sprawdzić przeciwwskazania. W innym wypadku zabieg może nie okazać się tak bezinwazyjny co może być przykre w skutkach. Osoby posiadające cukrzyce, będące w ciąży, posiadające choroby skóry, karmiące piersią czy przyjmujące zioła i leki fototoksyczne powinny opóźnić ten zabieg w czasie.