Zdrowie i Uroda

Czy warto wybielić sobie zęby?

Piękny uśmiech

Jest to chyba podstawowy argument, z którym bardzo ciężko polemizować. Co jak co, ale jeżeli nie będziemy mieli białych zębów, to nawet jeżeli nasze zęby są generalnie proste i zdrowe, nic im nie brakuje, to nie będziemy mogli powiedzieć sobie przed lustrem, że mamy piękny uśmiech. Jednak mniej bądź bardziej żółtawe zęby to coś takiego, co jest całkowicie nie do zaakceptowania!

Lepsze samopoczucie

Dzięki temu, że zdecydujemy się na wybielanie zebow poznan, nasze samopoczucie będzie lepsze. Będziemy bardziej zadowoleni ze swojego wyglądu, będziemy częściej się uśmiechali, bo nie będziemy wstydzili się tego. A chyba nie jest żadną większą tajemnicą, że śmiech to zdrowie?

Lepsza pozycja społeczna

Niby wiele osób twierdzi, że wygląd jest kwestią drugorzędną – jednakże nie w przypadku młodszej części polskiego społeczeństwa, tej bardziej wykształconej, lepiej radzącej sobie na chociażby rynku pracy. Badania potwierdzają, iż ludzie z ładnym uśmiechem cieszą się lepszą pozycją społeczną, są lepiej postrzegani przez resztę. Chociażby na rozmowie o pracę.