Dom i Wnętrze

Ciesz się ogrodem w każdych warunkach!

Każdy z nas kocha letnie, długie wieczory, kiedy wspólnie z najbliższymi delektujemy się ulubionymi grillowanymi potrawami i cieszymy się własnym towarzystwem. Jedyną rzeczą, która może popsuć sobotnie garden party to pogoda, na którą niestety nie mamy wpływu. Czy można cieszyć się urokami posiadania kawałka przestrzeni na świeżym powietrzu, bez konieczności dostosowywania swoich planów do pogody? Oczywiście, że tak!

Deszczowy niezbędnik

Elementem, który uratuje każdą ogrodową imprezę, jest niezawodny parasol. Nowoczesne parasole ogrodowe nie przypominają swoich staromodnych poprzedników. Skrojone na miarę największych wymagań parasole są nie tylko praktycznym dodatkiem, który ochroni nas przed palącym słońcem i letnią mżawką, ale również stylowym uzupełnieniem aranżacji. Rozłożysta czasza w jasnych odcieniach beżu i bieli harmonijnie komponuje się z eleganckim zestawem mebli ogrodowych, tworząc zestaw przypominający wyposażenie ekskluzywnych kurortów. Najlepsze modele posiadają zaawansowany system regulacji czaszy, którą możemy pochylać i obracać w dowolnym kierunku, bez konieczności przesuwania całej konstrukcji. Niektóre parasole wyposażone są w moskitiery, co dodatkowo zwiększa komfort przebywania na świeżym powietrzu.

Meble na każdą pogodę

Meble ogrodowe Warszawa wykonane z technorattanu są idealnym wyposażeniem zewnętrznych przestrzeni. Plecionka z syntetycznego rattanu jest szczelną barierą dla wilgoci, promieniowania UV oraz skrajnych temperatur, które nie wpłyną negatywnie na wygląd mebli. Designerskie wzornictwo i walory estetyczne sprawiają, że meble z technorattanu z sezonu na sezon cieszą się coraz większą popularnością.