Ciekawe

CHOCOLATE JELLIES- innowacyjny produkt od VOBRO

Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO od ponad trzydziestu lat dostarczają swoim klientom wysokiej jakości wyroby cukiernicze wyróżniające się wyśmienitym smakiem i formą wykonania. Praliny, bomboniery, batony czy też czekoladki zdobyły uznanie nie tylko wśród najmłodszych łasuchów, ale także dorosłych miłośników słodkości. VOBRO wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nieustannie poszerza swoją ofertę oraz wprowadza na rynek innowacyjne produkty. Wiosną 2016 roku brodnicki producent zaproponował swoim klientom galaretki Frutini z unikalnym, owocowym nadzieniem z dodatkiem witamin. Wraz z początkiem roku 2017 na rynek zostaną wprowadzone CHOCOLATE JELLIES, czyli połączenie galaretki z prawdziwie płynnym nadzieniem oraz czekoladowej otoczki.

Czy nowy produkt przypadnie do gustu konsumentom?

VOBRO funkcjonuje na rynku od ponad trzech dekad. Od początku swojego istnienia firma działa w Brodnicy położonej w województwie kujawsko- pomorskim. Przedsiębiorstwo z małego, rodzinnego zakładu przeistoczyło się w znanego w kraju i na świecie producenta wysokiej jakości wyrobów cukierniczych. Dzięki dbałości o detale, profesjonalizmowi oraz pasji, brodnicki producent z roku na rok ma coraz szersze grono klientów zafascynowanych doskonałym smakiem, precyzją wykonania oraz kunsztem zdobienia każdego z wyrobów marki VOBRO. Zakład mając na względzie zadowolenie klientów, nieustannie podnosi jakość swoich wyrobów oraz poszerza asortyment słodkości. VOBRO stale rozbudowuje linie produkcyjne, podnosi kwalifikacje swoich pracowników, ulepsza systemy magazynowania czy też poszerza dystrybucję krajową i międzynarodową. Firma rozwija swoje kluczowe marki, wprowadza innowacyjne produkty oraz jest otwarta na sugestie każdego konsumenta. Obecnie w przedsiębiorstwie zatrudnionych jest około czterystu pracowników. Surowce służące do wyrobu słodyczy są sprowadzane m.in. ze Szwecji, Niemiec, Belgii, Włoch i Słowacji. Obecnie w ofercie brodnickiego zakładu znaleźć można m.in. praliny, bomboniery, galaretki, batony i ciastka. Receptą na sukces marki VOBRO jest przede wszystkim zastosowanie tradycyjnych receptur, wykorzystanie wysokiej jakości składników oraz pasja włożona w wytworzenie każdego z wyrobów cukierniczych. Vobrowskie słodkości doskonale sprawdzą się jako dodatek do ulubionej kawy, deser czy też jako podarunek dla naszych najbliższych. Dzięki prezentowemu charakterowi, wyśmienitemu smakowi oraz precyzji wykonania, słodycze od VOBRO sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
VOBRO wprowadza na rynek innowacyjne wyroby cukiernicze. Wiosną 2016 roku klienci mogli spróbować unikatowego w segmencie galaretek produktu Frutini z owocowym nadzieniem z dodatkiem witamin. Galaretki spotkały się z uznaniem konsumentów, zwłaszcza tych najmłodszych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, na początku roku 2017 VOBRO wprowadza na rynek Chocolate Jellies- mieszankę galaretek owocowych z prawdziwie płynnym nadzieniem składającą się z trzech smaków: cytryny, pomarańczy oraz wiśni. Każda pojedyncza galaretka oblana jest deserową czekoladą, która rozpływa się w ustach. Produkt dostępny jest w opcji torby – stabilopack 200g, torby 1kg oraz luzu 3kg.
O wprowadzeniu na rynek nowego produktu wypowiada się Tomasz Kuca, dyrektor marketingu VOBRO. „Chcieliśmy zaoferować dotychczasowym konsumentom galaretek w czekoladzie produkt znacznie bardziej atrakcyjny w porównaniu z obecną ofertą na rynku – produkt wzbogacony o prawdziwie płynne nadzienie z zawartością soku owocowego. Nazwa produktu ma od razu komunikować charakter produktu – połączenie galaretki z czekoladą, natomiast atrakcyjna, dynamiczna szata graficzna ma podkreślać podstawowy benefit produktu – zawartość prawdziwie płynnego nadzienia owocowego.”

Co wyróżnia galaretki Chocolate Jellies na rynku krajowym?

To przede wszystkim doskonały smak, starannie opracowana receptura, wysokiej jakości składniki, precyzja wykonania i prawdziwie owocowe nadzienie. Tomasz Kuca podkreśla także, że nowy produkt wyróżnia się nową szatą graficzną i precyzją jego wykonania. „Nowoczesna grafika opakowania Chocolate Jellies uatrakcyjnia bardzo zaniedbany wizualnie przez konkurencję segment galaretek w czekoladzie. Czerwone tło opakowania Chocolate Jellies Idealnie komponuje się z brązowym kolorem czekolady, a w połączeniu z równie atrakcyjną szatą graficzną marki FRUTINI buduje bardzo zauważalną ofertę galaretek VOBRO na półce sklepowej.” –Mówi. „ Zdajemy sobie sprawę, że większość konsumentów słodyczy identyfikuje markę VOBRO z segmentem pralin sprzedawanych w formie bombonierek. Nie ukrywamy jednak naszego dążenia do tego, aby oferta produktów opartych na technologii produkcji galaretek stanowiła jeden z filarów biznesu firmy VOBRO. Ciągle pracujemy nad tworzeniem atrakcyjnych konceptów opartych na galaretkach, które pozwolą nam pozyskiwać nowych konsumentów.”