Zdrowie i Uroda

Botoks – żeby wydobyć ukryte piękno

Botoks to substancja (toksyna botulinowa), która w magiczny sposób przywraca urodę i przeciwstawia się starzeniu. Pomaga czerpać zadowolenie z własnego wyglądu i życia. Sprawia, że „lepsze ja” znajduje się w zasięgu ręki.

1. To nie magia, ale skuteczna nauka

Zabiegi botoksowe faktycznie przypominają bajkowe przemiany „brzydkiego” w „piękne”. Nie są magią, ale osiągnięciem medycyny estetycznej. Ułatwiają życie i rozwiązują zwykłe problemy w niezwykły sposób. Wstrzykiwanie botoksu powoduje zatrzymanie uwalniania acetylocholiny (neuroprzekaźnika somatycznego układu nerwowego), co prowadzi do stanu odrętwienia funkcjonalnego, ale nie uszkadza nerwów.

2. Usuwanie i tworzenie

Żeby uzyskać „lepsze ja”, trzeba najpierw pozbyć się tego, co szpeci i przeszkadza. Zabiegi z użyciem botoksu usuwają oznaki zmęczenia, starzenia się i stresu. W prosty sposób likwiduje się różnego rodzaju zmarszczki:

  • „kurze łapki”,
  • „lwie zmarszczki” między brwiami,
  • „bruzdy marionetki” w dole twarzy,
  • „zmarszczki palacza” wokół ust,
  • zmarszczki na szyi i dekolcie.

3. Upiększanie i odmładzanie

Botoks pomaga również zwalczyć „worki” pod oczami oraz nadpotliwość pach, stóp i dłoni. Jego cudownym efektem mogą być także pełne usta. Rezultaty zabiegu widać już po 3-7 dniach. Utrzymują się one od 4 do 6 miesięcy (a w przypadku walki z nadpotliwością – do 10 miesięcy).

Pomaga on spełnić marzenie o idealnej twarzy – gładkiej, spokojnej, młodej. Pozwala poczuć się lepiej we własnej skórze.

Źródło: http://medyczne-fbi.pl/botox-krakow/